Dobrego dnia z Ojcem Pio
SOBOTA, 23 CZERWCA 2018: Oschłość oczyszcza duszę z pożądliwości i broni przed słabościami, które zawsze buntują się przeciw duchowi.
 • 52648

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

171 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Anna Anna 22 czerwiec 2018

  O szybkie znalezienie pracy

 • Link do komentarza Iwona Iwona 22 czerwiec 2018

  Drogi Ojcze Pio, proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga w intencji córki Magdaleny o pomoc w jej życiu osobistym, uwolnienie się od nieodpowiedniego towarzystwa. Drogi Ojcze Pio, wstawiaj się za nami.

 • Link do komentarza Adam Adam 21 czerwiec 2018

  Ojcze Pio, dziękując za otrzymane łaski, proszę Cię o zdrowie i siłę dla mnie i rodziny. Bóg zapłać

 • Link do komentarza Danuta Danuta 21 czerwiec 2018

  Prośba o modlitwę za uczestników i posługujących na Kursie Nowe Życie w Zambrowie

 • Link do komentarza Justyna Justyna 21 czerwiec 2018

  Święty Ojcze Pio, proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy stałej dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i oto żebyśmy wzięli ślub.

 • Link do komentarza Anna Anna 21 czerwiec 2018

  Ojcze Pio, dziękuję za wszystko i bardzo Cię proszę o Twoją pomoc i obecność w naszej rodzinie. Bardzo Cię proszę, bądź z nami udzielaj rad i uratuj nasze dusze i nas samych, nasze duchy do zbawienia życia wiecznego. Nigdy nas nie opuszczaj.
  Jeżeli to możliwe, abym mogła być najmniejszym z twoich dzieci. Obroń przed złym, który cały czas atakuje.

 • Link do komentarza Monika Monika 21 czerwiec 2018

  Drogi Ojcze Pio, proszę Cię o pomoc i wsparcie w jak najszybszym znalezieniu nowej korzystnej dla mnie finansowo pracy. Dopomóż mi proszę w tym, albowiem sytuacja finansowa, w jakiej się znajduję, uniemożliwia mi zapłatę rachunków i kredytu oraz utrzymanie. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Renata Renata 21 czerwiec 2018

  Święty Ojcze Pio,błagam o wstawiennictwo do Najwyższego Pana Jezusa Chrystusa o cudowne uzdrowienie Mateusza z choroby nowotworowej głowy,aby Dobry Bóg miał Go w Swojej Opiece i zachował przy życiu. Proszę o Boże Błogosławieństwo dla Niego i Jego rodziny.

 • Link do komentarza NN NN 21 czerwiec 2018

  Proszę o modlitwę za mnie, żeby udało mi się poznać wierzącego, odpowiedzialnego mężczyznę, z którym mogłabym założyć rodzinę. O łaskę czystej i prawdziwej miłości dla nas.

 • Link do komentarza Marcjanna Marcjanna 20 czerwiec 2018

  Święty Ojcze Pio,dziękuję za wszystkie łaski za Twoim wstawiennictwem uzyskane. Proszę za moich rodziców o zdrowie, zgodę, potrzebne łaski dla całej rodziny. Za ukochanego Marcina, pokój serca i cierpliwość dla mnie oraz pomoc w uzyskaniu stałej pracy w miejscu stażu, która jest moim powołaniem. Bóg zapłać.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 111 (3/2018)

„Głos Ojca Pio” nr 111 (maj-czerwiec)

Temat numeru: Misja – ojciec

Nowy numer „Głosu Ojca Pio” stara się pokazać, na czym polega autentyczne ojcostwo, jak je realizować i się nim cieszyć...

Czytaj więcej

    


 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter