Dobrego dnia z Ojcem Pio
6 GRUDNIA: Jakże miły to dar, kiedy daje się kwiaty wraz z pierwszymi owocami drzewa.
 • 206898

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

WAŻNE!!! Z uwagi na liczne powtarzające się intencje, informujemy, że prośba o takiej samej lub podobnej treści będzie publikowana na portalu tylko JEDEN RAZ w danym miesiącu. Podyktowane jest to utrudnieniami związanymi z odczytywaniem intencji podczas nabożeństw.

Dodaj swoją intencję

801 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Ewa Ewa 04 grudzień 2021

  Ojcze Pio proszę cię o pomyślny powrót do zdrowia i normalność; chęci do życia i pracy; znalezienie przyjaciół i męża; pomoc w pracy i utrzymanie jej; normalną pracę i światło Ducha Świętego; żebym nie szkodziła sobie i uwolnienie toksycznej relacji; nieprzejmowanie się.

 • Link do komentarza Monika Monika 04 grudzień 2021

  Ojcze Pio proszę o dary Ducha Świętego, aby odnaleźć się w nowej pracy i obowiązkach. Wesprzyj mnie w uzyskaniu umowy o pracy na czas nieokreślony, awans i podwyżkę wynagrodzenia. Proszę, zachowaj mnie od toksycznych relacji, dopomóż mi w uzyskaniu prawdziwie szczerych i dobrych koleżanek i kolegów w pracy. Błagam, zajmij się moim leczeniem i zdrowiem. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Monika Monika 04 grudzień 2021

  Ojcze Pio błagam, chroń Marcina przed wszelkimi problemami i zawirowaniami w życiu zawodowym i prywatnym. Oddal utrudnienia, złośliwości i przykrości. Strzeż go i dopomagaj każdego dnia. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Monika Monika 04 grudzień 2021

  Ojcze Pio, oddal ode mnie, mamy i brata złorzeczenia, przekleństwa oraz wszelkie niegodziwości i pomówienia oraz kłopoty skierowane przeciw nam. Uproś łaski zdrowia dla nas, spokoju i radości, otocz nas swoją ojcowską opieką i wsparciem. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Monika Monika 04 grudzień 2021

  Ojcze Pio, proszę o wsparcie Jacka w zakończeniu prac remontowych. Dopomóż mu i dodaj sił, aby w grudniu zrealizował ten cel. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Monika Monika 04 grudzień 2021

  Kochany Ojcze Pio, proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych … Dopomóż w tym działaniu, kieruj na właściwe drogi, abym jak najszybciej znalazła dodatkową pracę zarobkową, a w obecnej wesprzyj mnie w otrzymaniu podwyżki i awansu. Ojcze Pio potrzebuję ratunku, siły i Twojej Ojcowskiej Pomocy w tej sprawie. Ulecz mnie, oddal wszystkie przeszkody ludzkie, ziemskie, widzialne i niewidzialne. Strzeż mnie Ojcze i wspieraj! Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Monika Monika 04 grudzień 2021

  Ojcze Pio proszę o pomoc w otrzymaniu dodatkowej pracy z Uniwerkiem i kontynuacji wcześniejszej współpracy. Oddal wszystkie przeszkody i problemy oraz bariery i blokady, jakie stoją na przeszkodzie. Wspieraj mnie i dopomagaj w tej sprawie. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Piotr Piotr 04 grudzień 2021

  Św. Ojcze Pio proszę, żeby Piotr znalazł dobrą pracę, adekwatną do stanu zdrowia, żeby Piotr otrzymał pomoc finansową, by Anna nigdy nie była zwolniona z pracy i żeby Anna sprzedała szybko mieszkanie; żeby Piotr miał przyznaną przez lekarza orzecznika rentę z ZUS na komisji lekarskiej.

 • Link do komentarza Hanna Hanna 03 grudzień 2021

  Prośba o zesłanie łaski szczęśliwego zabiegu, donoszenia ciąży i urodzenia zdrowego dzieciątka przez córkę Justynę;
  prośba o zdrowe dla syna i rodziców;
  prośba o przemianę męża, aby był zrównoważony i skutecznie walczył z nałogiem.
  Prośba o zdrowie i siłę dla mnie.

 • Link do komentarza Ewa Ewa 03 grudzień 2021

  We wszystkich intencjach Ewy.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 132 (6/2021)

Głos Ojca Pio 132 (6/2021)

Nowe wydanie „Głosu Ojca Pio" odsłania tajemnice czyśćca. Dowiemy się z niego, że pokutującym w nim duszom możemy użyczyć swego serca do kochania Boga i ludzi, a swoich...

Czytaj więcej

    


REKOLEKCJE ADWENTOWE

 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter