Dobrego dnia z Ojcem Pio
NIEDZIELA, 7 SIERPNIA 2016: Kieruj głos zawsze ku Niebu, również w tych momentach, kiedy duszę ogarnia zniechęcenie.
 • 129741

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

2487 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Monika Monika 07 sierpień 2020

  Ojcze Pio błagam o wsparcie modlitewne opiekę i pomoc w odzyskaniu Jacka i jego miłości dla mnie. Oddal wszystko co nas dzieli, sytuacje i ludzi, którzy do tego się przyczynili. Znieś bariery i blokady pomiędzy nami ziemskie i nieziemskie, widzialne i niewidzialne. Błagam dopomóż mi być z nim w szczęśliwym i kochającym związku. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Iwona Iwona 07 sierpień 2020

  Św Ojcze Pio proszę o potężne Twoje wstawiennictwo o ocalenie mojego małżeństwa aby mąż pokochał mnie miłością małżeńską. NIE dopuść Nigdy do rozwodu Ojcze Ty zaszwesz potępiałeś rozwód że to bóle do piekła błagam Cię wypros ta łaskę u Boga tak bardzo chce ocalic nasze sakramentalne małżeństwo

 • Link do komentarza iza iza 06 sierpień 2020

  Proszę o modlitwę za Darka, który choruje na raka, o spowiedź i potrzebne łaski, dziękuję

 • Link do komentarza Monika Monika 06 sierpień 2020

  Ojcze Pio proszę o modlitwę w intencji zmiany pracy i podjęcia dobrej oraz korzystnej dla mnie decyzji w tej sprawie. Strzeż mnie i chroń dopomóż w jej podjęciu. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Marek Marek 05 sierpień 2020

  Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia oby Dobry Bóg kierował
  moim życiem i sprawił bym mógł dopracować w obecnym zakładzie pracy do
  emerytury. Panie Boże Błogosław - Marek K

 • Link do komentarza Kinga Kinga 05 sierpień 2020

  proszę o chwałę nieba dla Jędrzeja i o pociechę dla Asi i ich synków.

 • Link do komentarza Kasia Kasia 05 sierpień 2020

  Proszę o cud i pomoc finansową w zakupie mieszkania.

 • Link do komentarza Organizatorzy Exodusu Młodych Organizatorzy Exodusu Młodych 05 sierpień 2020

  Prosimy o modlitwę za X Exodus Młodych - ogólnopolskie spotkanie młodzieży w diecezji zamojsko-lubaczowskiej, które odbędzie się pod hasłem "Wtajemniczeni!" 18-20 sierpnia w Górecku Kościelnym, aby czas tego jubileuszowego wydarzenia przyniósł łaskę wtajemniczenia w wyjątkowe misterium, jakim jest Eucharystia, abyśmy wspólnie mogli odkryć Dar nieskończonej miłości Boga, z łaską przyjąć Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie oraz bezpiecznie i pełni wiary w Boży Plan przeżyć czas tej formacji, a po zakończeniu spotkania pielęgnować jego owoce.

 • Link do komentarza Bernadeta Bernadeta 05 sierpień 2020

  Proszę o modlitwę dla Zofii będącej w ciężkim stanie, po doznanym udarze o łaskę powrotu do zdrowia
  Proszę również o modlitwę za chorująca na nowotwór Katarzynę o potrzebne łaski w znoszeniu choroby i cierpienia i powrót do zdrowia. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Magdalena Magdalena 05 sierpień 2020

  Proszę Ojcze Pio ratuj mnie,dodaj sił i pomóż dobrze opiekować się moim dzieckiem. Uproś mi łaskę zdrowia,sił,cierpliwości i pokoju serca.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 124 (4/2020)

Głos Ojca Pio 124 (4/2020)

Pokazuje, jak wiara i bliska relacja z Bogiem pomaga przetrwać trudne chwile i daje siłę do działania, niesienia pomocy potrzebującym i dzielenia się dobrem.

Czytaj więcej

    


 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter