Dobrego dnia z Ojcem Pio
SOBOTA, 18 LISTOPADA 2017: Użalaj się z miłością i poddaniem się woli Bożej, bo jesteś w jej objęciach.
 • 40881

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

77 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Piotr Piotr 17 listopada 2017

  Błagamy
  o uzdrowienie naszego taty Józefa Patlewicza oraz Anny Smolińskiej

 • Link do komentarza Sławomir Sławomir 16 listopada 2017

  Chciałbym prosić o modlitwę w intencji mojego małego syna Miłoszka o łaskę uzdrowienia go z uporczywego refluksu i problemów z integracją sensoryczną. Proszę dobrego Pana za wstawiennictwem św. Ojca Pio, aby postawił na naszej drodze mądrych lekarzy i ludzi. Proszę o siłę dla nas rodziców, abyśmy nie stracili ufność w Bożą opiekę, Bożą moc i Bożą wolę. Bóg zapłać.

 • Link do komentarza Ewa Ewa 16 listopada 2017

  Ojcze Pio, proszę cię o zdrowie i potrzebne łaski, znalezienie lepszej pracy, zdanie egzaminu zawodowego i związanie się z tym jedynym chłopakiem.

 • Link do komentarza Katarzyna Katarzyna 16 listopada 2017

  Proszę o łaskę uzdrowienia dla Magdaleny, u której zdiagnozowano nowotwór złośliwy z przerzutami.
  Święty Ojcze Pio, wyproś jej i jej rodzinie łaskę siły do walki i ufność w Boże Miłosierdzie.

 • Link do komentarza Mateusz Wojda Mateusz Wojda 16 listopada 2017

  Jestem alumnem III roku w Wyższym Seminarium Duchownym diecezji zamojski- lubaczowskiej w Lublinie. Dziękuję za dotychczasowy dar modlitwy w mojej intencji (prosiłem o nią ostatnio przed maturą w 2015 roku, którą zdałem dość dobrze). Już w najbliższą sobotę będą miały miejsce w naszej Katedrze obłóczyny - przyjęcie stroju duchownego. Proszę o modlitwę w intencji mojej i moich braci z roku, abyśmy odpowiedzialnie i mężnie świadczyli o swojej wierze - od teraz nie tylko zachowaniem, ale także godnym noszeniem stroju przypominającego przynależność do Chrystusa i wzrastanie w formacji ku Chrystusowemu kapłaństwu.
  Za wszelką modlitwę składam ogromne słowa wdzięczności zapewniając o co wtorkowej modlitwie za dobroczyńców.
  Z Panem Bogiem.

 • Link do komentarza Waldek Waldek 15 listopada 2017

  Proszę o modlitwę za nawrócenie się Agnieszki do Jezusa Chrystusa.

 • Link do komentarza Ola Ola 15 listopada 2017

  Ojcze Pio, proszę o wstawiennictwo za mną, bym znalazła sens i radość w życiu. Proszę za mojego męża, aby przestał być nieszczerym egoistą w stosunku do mnie, bo mnie wykańcza psychicznie.

 • Link do komentarza Andrzej Andrzej 15 listopada 2017

  Jezu, tylko Twoja wola może mnie ocalić, więc jeśli tego pragniesz, ocal mnie, moich bliskich, przyjaciół, znajomych, biednych i cierpiących, szczególnie ofiary przemocy, wojen, niepokojów. Jezu, daruj winy. Święty Michale archaniele, módl się za nami.
  Maryjo, módl się za nami, szczególnie za mną.
  Dziękuję.

 • Link do komentarza Renata Renata 15 listopada 2017

  Oddaję Padre całą moją rodzinę, szczególnie córkę Karolinę, aby mogła założyć swoją kochającą się rodzinę i oddaję przyszłość mojego męża Jana.

 • Link do komentarza Ewelina Ewelina 14 listopada 2017

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji daru potomstwa dla mnie i mojego męża. Ojcze Pio, proszę, wstaw się za nami, ja bardzo mocno wierzę, że Pan Bóg spojrzy na na nas łaskawie i wysłucha Waszej i mojej modlitwy. Dziękuję z całego serca za modlitwę.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 108 (6/2017)

Temat numeru: Oswoić samotność

Ojciec Pio pokazywał jak w samotności spotkać Boga i otworzyć serce na drugiego człowieka.

Czytaj więcej

    


Matka Boża Fatimska i Ojciec Pio

 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter