Dobrego dnia z Ojcem Pio
25 WRZEŚNIA: Dopóki nie ożywisz w sobie sfery duchowej, nie będziesz zdolny do kontemplowania Boga.
 • 195826

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

4946 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Ewa Ewa 21 wrzesień 2021

  Proszę o życie z rozumem; uproś mi wszelkie potrzebne łaski i zdrowie; chęci do życia, radość i poznanie siebie.

 • Link do komentarza Ewa Ewa 21 wrzesień 2021

  Kochany Ojcze Pio, daj mi życie i chęci do pracy; zdrowie i mądrość; energię i poznanie siebie; opiekę nad moim życiem i pomyślność w sprawach zawodowych i osobistych; nieponiżanie się i nierobienie z siebie ofiary; logiczne myślenie.

 • Link do komentarza Ewa Ewa 21 wrzesień 2021

  We wszystkich intencjach Ewy.

 • Link do komentarza Wiesława Wiesława 21 wrzesień 2021

  Święty Ojcze PIO,
  błagam pomóż moim dzieciom...

 • Link do komentarza P P 21 wrzesień 2021

  Przez wstawiennictwo św. Ojca Pio proszę o nawrócenie kapłanów zwłaszcza ks. Szymona; proszę o przebłaganie za grzechy Kapłanów i niegodne rozdawanie Komunii Św.

 • Link do komentarza Piotr Piotr 21 wrzesień 2021

  Św. Ojcze Pio proszę, żeby Piotr miał przedłużoną rentę z ZUS na komisji lekarskiej; by znalazł dobrą pracę i otrzymał pomoc finansową; proszę, by Piotr nigdy nie został beż środków do życia.

 • Link do komentarza Mateusz S Mateusz S 21 wrzesień 2021

  Dziękując Bogu za dar życia i wszelkie łaski proszę o obfite ŻYCIE, pełne błogosławieństw! Dziękuję za to, że jestem i całe Niebo cieszy się ze mnie i z mojego istnienia, dziękuję z głębi serca!

 • Link do komentarza Iwona Iwona 21 wrzesień 2021

  Święty Ojcze Pio uproś łaskę nawrócenia mojej siostry Edyty i powrotu do jedności Kościoła Świętego.

 • Link do komentarza Monika Monika 21 wrzesień 2021

  Ojcze Pio, oddal ode mnie, mamy i brata złorzeczenia, przekleństwa oraz wszelkie niegodziwości i pomówienia skierowane przeciw nam. Uproś łaski zdrowia dla nas, spokoju i radości, otocz nas swoją ojcowską opieką i wsparciem. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Monika Monika 21 wrzesień 2021

  Ojcze Pio proszę o modlitwę za mnie w intencji znalezienia nowej dobrej pracy pod względem finansowym oraz realizowanych zadań. Oddal wszystkie kłopoty i problemy skierowane przeciw mnie, oddal ludzką złośliwość, negatywne myślenie, przeszkody i utrudnienia. Bóg zapłać!

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 131 (5/2021)

Głos Ojca Pio 131 (5/2021)

Jesienne wydanie „Głosu Ojca Pio” podejmuje temat działania, które prowadzi człowieka do wzrostu i umocnienia. Autorzy artykułów przypominają, że właśnie do tego stworzył go Bóg...

Czytaj więcej

    


 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter