Dobrego dnia z Ojcem Pio
PIąTEK, 19 STYCZNIA 2018: Zachowuj w głębi serca bezgraniczną ufność w Boże miłosierdzie.
 • 43326

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

71 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza zofia zofia 13 styczeń 2018

  Kochany Ojcze Pio, wstaw się za mną u Boga Ojca. Proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny, o poprawę sytuacji finansowej i materialnej, pozytywne rozpatrzenie spraw urzędowych. Ojcze Pio, blaga o pomoc.

 • Link do komentarza Adam Adam 13 styczeń 2018

  Proszę o modlitwę za moją żonę Kasię, by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów: alkoholizmu, przeklinania, palenia, lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami. Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych. Za mamę, córkę, Izę, Asię, Zdzicha, Edka z mamą i Artura. Za ludzi grzesznych i niewierzących. Za mnie. Boże, niech nie moja, ale Twoja wola się stanie!

 • Link do komentarza Jolanta Jolanta 12 styczeń 2018

  Proszę, ukochany Ojcze Pio o wstawiennictwo u Dworu Niebieskiego. Tak wierzę, że Tobie Dobry i Milosierny Bóg nie odmówi. Ty nosiłeś Stygmaty Męki Jezusa z pokorą. Tak prane być zdrowa. Tyle zrozumiałam w czasie długiej choroby i kalectwa . Chciałabym odzyskać sprawność i żyć modlitwą i pracą. Panie Jezu, Ty niosłeś nasze choroby i dźwigałeś nasze boleści i w Twoich Świętych Ranach jest nasze zdrowie, proszę zmiłuj się nade mną. Maryjo, Moja Dobra Matko Wszechmocy Błagająca, proszę Cię o wspomożenie.

 • Link do komentarza Irena Irena 12 styczeń 2018

  Bardzo proszę Ojca Pio o wyproszenie łaski zdrowia dla mnie, moich córek i wnuków. O zgodę w rodzinie, miłość i wzajemne zrozumienie.

 • Link do komentarza Agnieszka Agnieszka 12 styczeń 2018

  Serdecznie proszę o modlitwę w intencji dalszego rozwoju mowy i prawidłowego rozwoju dla Piotrusia. O zdrowie dla Krzysia i Piotrusia. Proszę też o szczęśliwe ułożenia życia osobistego dla Ewy, o zdrowie dla całej rodziny.

 • Link do komentarza Alicja Alicja 12 styczeń 2018

  Ojcze, uproś dla moich wnuków prawidłowe wyniki badań i łaskę zdrowia. Proszę też, wstaw się za mną o łaskę uzdrowienia z chorób, które chcą mnie dotykają.

 • Link do komentarza Małgorzata Małgorzata 12 styczeń 2018

  Święty Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie dla ojca Jana Cywka i błogosławieństwo dla mojej rodziny. Boże Wszechmocny, błagam Cię w mojej sprawie, żebym umiała dokonywać dobrych decyzji.

 • Link do komentarza Magdalena Magdalena 12 styczeń 2018

  Proszę o modlitwę za moją rodzinę, małżeństwo. Niech ogień Bożego Miłosierdzia skruszy skamieniałe serce mojego męża Darka. Niech Boża miłość na nowo złączy nasze małżeństwo.

 • Link do komentarza DOROTA DOROTA 11 styczeń 2018

  Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo dla mego syna Kamila o dobre wyniki badań okulistycznych.

 • Link do komentarza Ewa Ewa 11 styczeń 2018

  Ojcze Pio, proszę o zdrowie i wiarę w siebie, zaliczenie egzaminu zawodowego pozytywnie i przedłużenie umowy w pracy i znalezienie lepszej pracy.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 109 (1/2018)

Temat numeru: Bóg przychodzi w snach

Czy Bóg przychodzi do człowieka w snach i daje mu w ten sposób wskazówki? Jaki wpływ mają one na nasze życie?

Czytaj więcej

    


 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter