Dobrego dnia z Ojcem Pio
SOBOTA, 20 MAJA : Pokój jest prostotą ducha, jasnością umysłu, ukojeniem duszy, więzią miłości.
 • 226274

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

WAŻNE!!! Z uwagi na liczne powtarzające się intencje, informujemy, że prośba o takiej samej lub podobnej treści będzie publikowana na portalu tylko JEDEN RAZ w danym miesiącu. Podyktowane jest to utrudnieniami związanymi z odczytywaniem intencji podczas nabożeństw.

Dodaj swoją intencję

2084 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Matka Matka 19 maj 2022

  Ojcze Pio wstaw się w mojej intencji błagam Cię o łaskę nawrócenia syna Artura i Agaty, uzdrów i uwolnij od alkoholu i myśli o kobietach, błagam, aby podjął abstynencję i rekolekcje oraz aby dostał pracę i zadbał o własny dom i wyszedł z długów. Ojcze pomóż i przemień ich życie dla dobra dzieci.

 • Link do komentarza Rodzina Rodzina 19 maj 2022

  DROGI Patronie! Dziękuję za każde wsparcie. Sprawy życia i zdrowia taty są dla mnie wielkim stresem i bólem. Przyjdź mu i mi i nam z pomocą pociesz nasze serca, zapewniając mu leki, ratując serce, uspokajając mamę i pomagając nam w troskach życia, pracy i uciskach. Napełnij moje i nasze serca Bożym pokojem i dusze Duchem i JEGO mocą, aby mieć siłę i wytrwałość Chrystusowego sługi.

 • Link do komentarza Piotr Piotr 19 maj 2022

  Św. Ojcze Pio proszę, żeby Piotr miał zawsze przyznaną rentę z ZUS na komisji lekarskiej, otrzymał wsparcie finansowe i znalazł dobrą pracę.

 • Link do komentarza Celina Celina 18 maj 2022

  Święty Ojcze Pio, proszę, uzdrów moją wątrobę i kości z raka, proszę też o dar życia i dobre wyniki badań.
  Bóg zapłać za modlitwę

 • Link do komentarza Monika Monika 18 maj 2022

  Proszę o modlitwę w sprawie pozytywnego rozwiązania sprawy sądowej. Pomoc w rozwiązaniu problemów , zdrowie dla moich bliskich i ocalenie mojego życia.

 • Link do komentarza EWa EWa 18 maj 2022

  Proszę o łaski polecane w nowennie i opiekę; rozum i mądrość; pokój i więcej energii; poznanie siebie i asertywność; zdrowie psychiki i dary Ducha Świętego i zdrowie; pomoc w pracy i normalną pracę; troskę o bliskich.

 • Link do komentarza Kamila Kamila 18 maj 2022

  Proszę o łaskę uzdrowienia z chorób ciała. Jestem mama dwójki dzieci i chciałabym zostać z nimi.

 • Link do komentarza Renata Renata 18 maj 2022

  Św. Ojcze Pio, bardzo proszę o wstawiennictwo za moim bratem Robertem. Jest bardzo uzależniony od różnych nałogów. Proszę św. Ojcze Pio, ratuj go.

 • Link do komentarza leszek leszek 18 maj 2022

  We wszystkich intencjach polecanych przez Leszka a zgodnych z wolą Bożą.

 • Link do komentarza EWa EWa 17 maj 2022

  Proszę o zdrowie i odwagę; normalność i asertywność; dobrą pracę i pomoc w niej; logiczne myślenie, troskę o bliskich i pokój.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 135 (3/2022)

Głos Ojca Pio 135 (3/2022)

„Głos Ojca Pio” nie pozostaje obojętny na rzeczywistość. W obliczu wojny na Ukrainie w nowym numerze omawiane są problemy związane z zaburzeniem przyjaznych relacji międzyludzkich.

Czytaj więcej

        


 

 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter