Dobrego dnia z Ojcem Pio
CZWARTEK, 18 PAźDZIERNIKA 2018: Kto ufa Panu, ma spokojne sumienie – tak działa tylko Bóg.
 • 62517

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

108 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Milena Milena 30 wrzesień 2018

  Proszę o stała pracę dla Mileny.

 • Link do komentarza Basia Basia 30 wrzesień 2018

  Św. Ojcze Pio, polecam Twojej opiece Tomka, proszę o wstawiennictwo w jego intencji... Proszę o wybudzenie go ze śpiączki oraz o uzdrowienie wszelkich urazów (fizycznych i psychicznych) związanych z wypadkiem. Proszę także o wyjaśnienie i rozwiązanie (według woli Dobrego Ojca) sytuacji relacyjnej z nim związanej. Proszę o Twoją opiekę i wstawiennictwo również dla mnie i dla rodziny. Wierzę, że nie zostawisz mnie w tej sytuacji...

 • Link do komentarza Monika Monika 30 wrzesień 2018

  Kochany Ojcze Pio, błagam o modlitwę, aby Jacek otworzył dla mnie swoje serce i myśli. Pokochał mnie i został moim mężem. Kochany Ojcze Pio, nie pozostawiaj mnie samej w tej ważnej dla mnie sprawie. Oddal wszelkie kłopoty i problemy, aby odeszły i w niwecz się niegodne działania obróciły. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Monika Monika 30 wrzesień 2018

  Ojcze Pio, błam Cię o pomoc w sprawie realizacji pracy przewodnickiej. Otwórz przede mną możliwość kontynuacji zleceń na obsługę przewodnicką. Dopomóż, abym otrzymała ich jak najwięcej, aby zarobić pieniądze na moje leczenie i zapłatę rachunków. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Monika Monika 30 wrzesień 2018

  Ojcze Pio, z pokorą i nadzieją spieszę do Ciebie, zanosząc błaganie o moje zdrowie oraz uzdrowienie z dolegliwości utrudniających funkcjonowanie. Dopomóż mi w uzyskaniu zgrabnej sylwetki i nowego pozytywnego wyglądu. Wesprzyj mnie abym na swojej drodze spotkała życzliwych ludzi, którzy dopomogą mi w tym przedsięwzięciu, w tym potrzebne środki finansowe. Oddal i usuń wszystkie przeszkody uniemożliwiające i utrudniające realizację mojej prośby, a wszelkie przeszkody i problemy odeszły natychmiast i wniwecz się obróciły. Wierzę, że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych i za Twoją przyczyną jest to możliwe. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Hubert Hubert 29 wrzesień 2018

  Proszę o modlitwę w intencji kursu ewangelizacyjnego dla młodzieży z bierzmowania w mojej parafii (w Oławie), który rozpoczyna się od października. W intencji uczestników: o otwartość na Ducha Świętego i nawrócenie oraz o błogosławieństwo dla animatorów i kapłana.

 • Link do komentarza Malgorzata Malgorzata 28 wrzesień 2018

  Proszę o łaskę uzdrowienia i podjęcia właściwych decyzji zgodnych z wolą Bożą.

 • Link do komentarza Marzena Marzena 28 wrzesień 2018

  Ukochany Ojcze Pio, uproś potrzebne łaski dla naszej rodziny, jeśli to zgodne z Wolą Boga. Prosimy o cud uzdrowienia Soni oraz owoce pielgrzymki do Lourdes.

 • Link do komentarza Agnieska Agnieska 28 wrzesień 2018

  Proszę w intencji ks. Ryszarda: o uzdrowienie z choroby i wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać.

 • Link do komentarza NN NN 28 wrzesień 2018

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Wojciecha, jego powrót i umocnienie związku.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 113 (5/2018)

Temat numeru: 50 rocznica śmierci, 100 rocznica stygmatyzacji Ojca Pio

Bieżący rok, a wrzesień w szczególności, to czas wyjątkowy dla wszystkich czcicieli Ojca Pio, obchodzimy bowiem podwójny jubileusz...

Czytaj więcej

    


 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter