Dobrego dnia z Ojcem Pio
PIąTEK, 17 SIERPNIA 2018:  W każdej sytuacji, dobrej i złej, zachowajmy pogodę ducha.
 • 56438

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

193 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Monika Monika 03 sierpień 2018

  Drogi Ojcze Pio, proszę o pomoc w szybkim znalezieniu nowej korzystnej finansowo pracy, aby móc za otrzymane wynagrodzenie samodzielnie płacić zobowiązania finansowe, w tym mocno obciążający kredyt mieszkaniowy. Błagam o Twoje wsparcie w tej ważnej dla mnie sprawie. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Matka Matka 03 sierpień 2018

  Błagam o uleczenie mojego syna z depresji.

 • Link do komentarza Wioletta Wioletta 03 sierpień 2018

  Proszę z całego serca o modlitwę w intencji uzdrowienia taty Jerzego z choroby nowotworowej. Bóg zapłać za modlitwę!

 • Link do komentarza Mateusz C Mateusz C 03 sierpień 2018

  Proszę Cię, Ojcze Pio, o wstawiennictwo u naszego Taty o nawrócenie Weroniki, mojej byłej dziewczyny, z którą mam dziecko, proszę Cię o uzdrowienie naszych relacji i o jej wybaczenie dla mnie. Proszę Cię, Ojcze, też o łaskę sił dla mnie w walce z prokrastynacją, odwlekaniem i obecnymi problemami, abym mógł godnie spełniać swoje cele ku chwale Jezusa. Proszę o uzdrowienie dla małej Marysi i nawrócenie wszystkich ludzi zagubionych. Amen

 • Link do komentarza nn nn 02 sierpień 2018

  Ojcze Pio, dopomóż mi być dzielną w aktualnej sytuacji. Uproś u Boga dla mnie miłość mężczyzny. Proszę, wskaż drogę, co robić mam teraz.

 • Link do komentarza Ola Ola 02 sierpień 2018

  Ojcze Pio, pomóż mi odzyskać wiarę, nadzieję i radość z życia, wyrwać z wieloletniej izolacji domowej. Proszę o przemianę dla mojego męża, by potrafi logicznie myśleć i podejmować dobre decyzje dla nas, by przestał marnować czas, by potrafił być szczerym w stosunku do mnie. Błogosław, Ojcze Pio, naszemu małżeństwu, w którym czuję się nieszczęśliwa, wyproś nam potrzebne dary i laski.

 • Link do komentarza Paweł Paweł 02 sierpień 2018

  O potrzebne łaski dla Jacka, Pawła, Sławka, Jacka, Ryszarda, Piotrka, Marcina ich rodzin i znajomych. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!

 • Link do komentarza paweł paweł 02 sierpień 2018

  Proszę o modlitwę za Jadwigę o łaskę zdrowia, pobożności, brak operacji. Proszę również o modlitwę za Marcina o łaskę wiary i nawrócenia. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Andrzej Andrzej 02 sierpień 2018

  Jezu, ocal biednych i cierpiących, ocal tych, którzy są w najtrudniejszej sytuacji, ocal moich bliskich, przyjaciół, znajomych, daruj winy. Maryjo,módl się za nami.
  Michale Archaniele,pomóż mi,módl się za nami.
  Dziękuję.

 • Link do komentarza kasia kasia 02 sierpień 2018

  O wyjście z długów dla Mirka i Krysi.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 112 (4/2018)

Temat numeru: Jedenaste: uśmiechnij się!

Humor wyróżnia człowieka. Gdyby istniało jedenaste przykazanie, zapewne brzmiałoby: „Uśmiechnij się” – czytamy we wstępie do nowego wydania „Głosu Ojca Pio”

Czytaj więcej

    


 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter