Dobrego dnia z Ojcem Pio
SOBOTA, 26 LISTOPADA 2016: Pokora ducha, skrucha serca i ufna modlitwa są najlepszym środkiem, aby skłonić Boga, by przyszedł nam z pomocą.
 • 143894

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

1644 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Piotr Piotr 25 listopad 2020

  Św Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla mamy Alicji żeby nigdy nie miała raka piersi żeby mama Alicja nigdy nie zachorowała na groźną chorobę zwaną koronowirusem żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy żeby Anna pracowała cały czas tu gdzie pracuje żeby nikt nie dokuczał Anie w pracy

 • Link do komentarza Marta Marta 25 listopad 2020

  Prosze o laske pokoju serca i wypelnienie woli bozej w rekacji z mark. I prosze o natychmiastowa wiadomosc w tej sorawie, zebym umiala rozeznac wole Boga.

 • Link do komentarza Ewa Ewa 25 listopad 2020

  św. ojcze Pio proszę cię o zdrowie i nie robienie z siebie ofiary i nie upokarzanie się przed innymi i dobrą prace i dobrą atmosferę i zaliczenie egzaminu praktycznego i dobrego męża i szczere koleżanki

 • Link do komentarza Ewa Ewa 25 listopad 2020

  św. Ojcze Pio proszę cię potrzebne łaski dla moich bliskich

 • Link do komentarza czcicielka czcicielka 25 listopad 2020

  ojcze Pio proszę cię o mądrość i potrzebne łaski i zdrowie i zdrowie psychiczne i pomoc finansową dla Haliny

 • Link do komentarza Romana Romana 25 listopad 2020

  Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia dla mojej przyjaciółki Wandy ,ktora jest chora na raka i bardzo żle znosi chemię.

 • Link do komentarza Basia Basia 25 listopad 2020

  Maryjo dziękuje, że postawiłaś na mojej drodze Artura, dziękuje za naszą relację, każde spotkanie. Powierzam Tobie nas i proszę, aby Jego wola wypełniła się w moim, jego życiu, a także naszej relacji. Maryjo kocham go i nie mogę go wybić sobie z głowy. Proszę czuwaj, pomóż i wstaw się za nami u Swojego syna.
  Maryjo proszę pomóż w znalezieniu do końca grudnia 2020 dobrej stancji w Gdańsku Chwała Panu.

 • Link do komentarza Kamila Kamila 24 listopad 2020

  W intencji małżeństwa Kamili i Witalija oraz o odcięcie złych wpływów Marzeny i Waldemara

 • Link do komentarza E. E. 24 listopad 2020

  Święty Ojcze Pio, błagam o opiekę nad życiem i zdrowiem moich rodziców oraz nad życiem i zdrowiem osób o których TY wiesz, proszę o potrzebne im łaski oraz o wszelką pomyślność . Błagam o oddalenie ode mnie tych złych wpływów o których Bóg wie na zawsze. Dziękuję.

 • Link do komentarza Janusz Janusz 24 listopad 2020

  Św. Ojcze PIO, broń nas przed złym duchem, kieruj nasze kroki na drogi pokoju i naucz nas żyć w prawdzie i wolności dzieci Bożych. Prosimy wypraszaj dla potrzebne łaski, zgodne z wolą Bożą.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 126 (6/2020)

Głos Ojca Pio 126 (6/2020)

W numerze atykuły zachęcające do zmierzenia się z ciszą, żeby lepiej poznać siebie i usłyszeć głos Boga oraz dwa wywiady z pustelnikiem i mistrzem modlitwy, którzy ujawniają, na...

Czytaj więcej

    


POLECAMY

 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter