Dobrego dnia z Ojcem Pio
NIEDZIELA, 22 WRZEśNIA 2019: Bóg troszczy się o nas bardziej niż matka o swoje rodzone dziecko.
 • 90314

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

200 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Karol Karol 20 wrzesień 2019

  Proszę o łaskę wybawienia z trudnej sytuacji materialnej i o podstawowe środki do życia

 • Link do komentarza NN NN 20 wrzesień 2019

  Proszę o modlitwę w intencji otworzenia oczu, uzdrowienia z początkowego alkoholizmu oraz prawdziwego i głębokiego nawrócenia Dawida. Proszę aby dobry Bóg postawił go w prawdzie z tym jak traktuje bliskie mu osoby, jak wiele traci pijąc alkohol oraz aby dał mu siłę do pokonania tych wszystkich trudności. Jezu Ty się tym zajmij. Otocz go swoją opieką, ponieważ ja nie mogę już nic zrobić.Amen

 • Link do komentarza Krzysiek Krzysiek 20 wrzesień 2019

  Proszę o cud Laski dobrej Żony ogień Ducha światło przez Króla Miłości Jezusa Boga Amen

 • Link do komentarza Asia Asia 19 wrzesień 2019

  Święty Ojcze Piio proszę o wstawiennictwo za mojego syna Kamila, czeka go egzamin w poniedziałek, dodaj mu siły i jasny umysł aby zdał, i zarazem Bóg zapłać za dokonane łaski.

 • Link do komentarza Marcin Marcin 19 wrzesień 2019

  Jezu ufam Tobie

 • Link do komentarza ANNa ANNa 19 wrzesień 2019

  Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej mamy, u której stwierdzono chorobę nowotworową

 • Link do komentarza Fryderyk Fryderyk 19 wrzesień 2019

  Bardzo proszę o modlitwę za mnie.Jezu Kochany pomóż mi abym mógł zpowrotem tak jak kiedyś pracować na taxi aby to wszystko się poukładało i aby nie zabrakł mi na chleb.Miej mnie w swojej opiece Jezu.Tylko Ciebie mam.

 • Link do komentarza błagajaca błagajaca 18 wrzesień 2019

  Ojcze Pio błagam o cud uzdrowienia Koli z choroby nowotworowej. Maryjo, Matko moja, Królowo Pokoju. Święty Peregrynie, patronie chorych na raka, wszyscy Aniołowie i Święci, przyjdźcie mi z pomocą. Amen

 • Link do komentarza Jozefa Jozefa 18 wrzesień 2019

  Św. Ojcze Pio przychodzę dzisiaj prosić o wstawiennictwo u Boga w Trójcy Świętej Jedynego o cud uzdrowienia mojego męża z raka trzustki. Proszę także o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny na ten trudny dla nas czas.

 • Link do komentarza Jadwiga Jadwiga 18 wrzesień 2019

  Św.Ojcze Pio Tobie powierzam siebie,męża,dzieci,wnuczki,rodzeństwo z rodzinami i przyjaciół.Ty wiesz ile nas trapi chorób.Otocz nas swą cudowną opieką,wyproś łaskę zdrowia duszy i ciała,umocnij w wierze i miłości a zmarłym śp rodzicom i krewnym wyproś łaskę nieba.Św.Ojcze Pio módl się za nami i za wszystkimi,którzy tej modlitwy potrzebują.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 119 (5/2019)

Temat numeru: Bóg i kobieta

„Bóg i kobieta”. Pod takim hasłem ukazało się najnowsze wydanie „Głosu Ojca Pio”. Przeczytamy w nim o roli kobiety we wspólnotach Kościoła od samego początku jego istnienia...

Czytaj więcej

    


POLECAMY

 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter