Dobrego dnia z Ojcem Pio
CZWARTEK, 20 LIPCA : Zaszczytów dostępuje się wtedy, kiedy się nimi gardzi.
 • 272323

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

WAŻNE!!! Z uwagi na liczne powtarzające się intencje, informujemy, że prośba o takiej samej lub podobnej treści będzie publikowana na portalu tylko JEDEN RAZ w danym miesiącu. Podyktowane jest to utrudnieniami związanymi z odczytywaniem intencji podczas nabożeństw.

Dodaj swoją intencję

21 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Edyta Edyta 09 styczeń 2024

  O znalezienie dla mnie dobrej i stałej pracy oraz błogosławieństwo i opiekę Bożą, zdanie egzaminu na prawo jazdy i dalsze kształcenie mojej córki Klaudii, spokój w domu i w rodzinie oraz nawrócenie i spowiedź rodziców.

 • Link do komentarza czcicielka czcicielka 09 styczeń 2024

  Ojcze Pio, proszę o pomyślność dla prezydenta Andrzeja Dudy.

 • Link do komentarza Jadwiga Jadwiga 09 styczeń 2024

  Proszę o łaskę uzdrowienia dla Karoliny.

 • Link do komentarza Aneta Aneta 07 styczeń 2024

  Proszę o modlitwę w intencji Marcina, alkoholika, który od trzech miesięcy jest w ciągu alkoholowym. Jest w krytycznym stanie. Proszę o cud i o uwolnienie go z tego nałogu.

 • Link do komentarza Ilona Ilona 07 styczeń 2024

  Proszę o łaskę nawrócenia i zbawienia w godzinę śmierci dla Damiana Pakuły.

 • Link do komentarza Agata Agata 06 styczeń 2024

  Przez Niepokalane Serce Matki Bożej proszę o zdrowie, prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie oraz o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla mojego małżeństwa oraz dzieci.

 • Link do komentarza Katarzyna Katarzyna 06 styczeń 2024

  Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie dla mojej mamusi, by przestała tak strasznie cierpieć zwłaszcza rano by leki zadziałały i mogła chodzić bez bólu.

 • Link do komentarza Anna Anna 06 styczeń 2024

  O nawrócenie i sakrament pokuty dla moich najbliższych.

 • Link do komentarza Kamila Kamila 05 styczeń 2024

  Proszę za Marię i Janusza z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa: o Bożą opiekę i potrzebne łaski.

 • Link do komentarza Jan Jan 04 styczeń 2024

  Panie Jezu Chryste, za wstawiennictwem Ojca Pio prosimy, niech Twoja Krew Przenajświętsza obmyje rodzinę Nataszy, uchroni nas od zła, oczyści nasze grzechy, przenika nasze sprawy i napełni obfitym błogosławieństwem. Amen

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 148 (4/2024)

Głos Ojca Pio 148 (4/2024)

Nowy „Głos Ojca Pio” [GOP 148/4/2024] pokazuje nadzwyczajne Boże interwencje w ludzkim życiu. O swoich doświadczeniach opowiada m.in. bokser Tomasz Adamek.

Czytaj więcej

        


 

 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter