Dobrego dnia z Ojcem Pio
NIEDZIELA, 22 KWIETNIA 2018: Cierpienie jest krótkie, a nagroda wieczna.
 • 48436

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

109 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Monika Monika 17 kwiecień 2018

  Proszę o modlitwę za moją córeczkę Anię: o jej dobry wzrok.

 • Link do komentarza Agnieszka L. Agnieszka L. 17 kwiecień 2018

  Ojcze Pio, Bóg zapłać za otrzymane łaski, w tym powrotu do zdrowia. Proszę o dar rodzicielstwa dla mnie i męża Roberta.

 • Link do komentarza Małgorzata Małgorzata 17 kwiecień 2018

  Proszę o modlitwę w intencji córek, aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego.

 • Link do komentarza Jo Jo 17 kwiecień 2018

  Ojcze Pio, proszę uratuj moje małżeństwo przed rozwodem. Błagam, uzdrów serce moje i mojego męża, abyśmy mogli dać świadectwo prawdziwej miłości. Błagam, wspomóż mnie w modlitwie.

 • Link do komentarza Barbara Barbara 17 kwiecień 2018

  Z serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.

 • Link do komentarza Tomasz Tomasz 16 kwiecień 2018

  Chciałbym włączyć swoją skromną prośbę o wstawiennictwo Ojca Pio, o łaskę zdrowia dla mojej narzeczonej Anny Morawskiej, która w dniu 27.04.2018 r będzie mieć operację usunięcia guza, o pomyślny przebieg operacji i powrót do zdrowia, aby Bóg Wszechmogący i Ojciec Pio mieli ją w Swojej opiece.

 • Link do komentarza Anna Anna 16 kwiecień 2018

  Ojcze Pio, uproś dla mnie potrzebne łaski. Pomóż mi wyjść z trudnej sytuacji finansowej, uratuj mnie, moją rodzinę, mój dom. Proszę chroń od złego moją córkę, nawróć ją do Boga, bądź jej drogowskazem. Proszę, pomóż nam, daj lepsze jutro.

 • Link do komentarza Justyna Justyna 16 kwiecień 2018

  Ojcze Pio, proszę o modlitwę w intencji znalezienia nowej, dobrej, stabilnej i dobrze płatnej pracy. Błagam Cię, pomóż spełnić moje marzenia o nowym domu pełnym miłości i obecności Jezusa i Maryi. Pomóż mi.

 • Link do komentarza Helena Helena 16 kwiecień 2018

  Przez wstawiennictwo św. Ojca Pio, błagam o łaskę odrodzenia wzajemnej miłości, pokonania przeszkód i połączenia sakramentem małżeństwa Heleny i Mariusza.

 • Link do komentarza mama mama 15 kwiecień 2018

  Proszę Cię, Ojcze Pio, oddal wszelkie zło od małżeństwa syna Dariusza. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia syna I SYNOWEJ.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 111 (3/2018)

„Głos Ojca Pio” nr 111 (maj-czerwiec)

Temat numeru: Misja – ojciec

Nowy numer „Głosu Ojca Pio” stara się pokazać, na czym polega autentyczne ojcostwo, jak je realizować i się nim cieszyć...

Czytaj więcej

    


 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter