Dobrego dnia z Ojcem Pio
CZWARTEK, 1 CZERWCA : Pan, gdy zsyła próbę w postaci krzyża i cierpienia, pozostawia zawsze w duszy promyk nadziei.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy zaprasza na pielgrzymkę lotniczą do grobu Ojca Pio w San Giovanni Rotondo. Odbędzie się ona 10-15 października 2023 roku. Podczas pielgrzymki przeprowadzone zostaną rekolekcje, które wygłosi br. Roman Rusek OFMCap, pracujący w sanktuarium.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy zaprasza do Częstochowy na czuwanie z Ojcem, które odbędzie się 1 października 2023 roku. Hasło spotkania brzmi: „Z Matką Bożą i św. Ojcem Pio czyścimy czyściec!”.

Tegoroczne Czuwanie z Ojcem Pio w Łagiewikach odbędzie się 17 czerwca 2023 roku pod hasłem "Świadkowie tajemnicy". Po raz pierwszy rozpocznie się w samo południe, a zakończy o północy.

Kapucyni z sanktuarium w Terliczce zapraszają młodych i dorosłych na seminarium wiary z Ojcem Pio. Rozpoczęcie 10 maja 2023 roku.

W Tenczynie od 10 do 12 listopada 2023 roku odbędą się rekolecje ze św. Ojcem Pio, podczas których rozważany będzie temat: "Wierzę w Kościół Chrystusowy".

22 stycznia przypada rocznica obłóczyn zakonnych św. Ojca Pio. W tym dniu, wspólnym dla wszystkich Grup Modlitwy Ojca Pio na całym świecie, będziemy obchodzić Dzień Wierności.

W każdy poniedziałek o godz. 10.00 i 21.30 na antenie przemyskiego Radia FARA emitowane są cotygodniowe ćwiczenia duchowe z Ojcem Pio.

Zapraszamy na nocne czuwanie modlitewne z Ojcem Pio w intencji Kościoła i Polski!, które odbędzie się w Bazylice na Świętym Krzyżu 25/26 listopada 2022 roku

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 141 (3/2023)

Głos Ojca Pio 141 (3/2023)

Jak wyglądałby świat, gdyby odebrano nam komputery, laptopy i smartfony? Czy zaczęlibyśmy znowu pisać listy? Autorzy wskazują, jak cenna jest sztuka przekazywania myśli za pośrednictwem papieru.

Czytaj więcej

        


 

REKLAMA

WIDEO

Newsletter