Dobrego dnia z Ojcem Pio
8 GRUDNIA: Jeśli nie potrafisz szybkimi krokami iść drogą prowadzącą do Pana, to zadowól się małymi kroczkami. 

W Sanktuarium św. Ojca Pio w Terliczce 24 listopada odbędzie się czuwanie modlitewne w intencji Kościoła i Ojczyzny. Na spotkanie zaprasza krajowy koordynator Grup Modlitwy.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy Ojca Pio zaprasza do wzięcia udziału (indywidualnie lub grupowo) w sympozjum poświęconym kierownictwu duchowemu w posłudze Ojca Pio i w Biblii. Odbędzie się ono 21 października w Krakowie. Na zakończenie zwiedzanie Dzieła Pomocy św. Ojca Pio.

Polecamy Warsztaty Modlitwy i Życia Ignacia Larrañagi, hiszpańskiego kapucyna, obejmujące 16 cotygodniowych spotkań doskonalących rozmowy modlitewne z Panem Bogiem.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy zaprasza na pielgrzymkę lotniczą do grobu Ojca Pio w San Giovanni Rotondo. Odbędzie się ona 10-15 października 2023 roku. Podczas pielgrzymki przeprowadzone zostaną rekolekcje, które wygłosi br. Roman Rusek OFMCap, pracujący w sanktuarium.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy zaprasza do Częstochowy na czuwanie z Ojcem, które odbędzie się 1 października 2023 roku. Hasło spotkania brzmi: „Z Matką Bożą i św. Ojcem Pio czyścimy czyściec!”.

Tegoroczne Czuwanie z Ojcem Pio w Łagiewikach odbędzie się 17 czerwca 2023 roku pod hasłem "Świadkowie tajemnicy". Po raz pierwszy rozpocznie się w samo południe, a zakończy o północy.

Kapucyni z sanktuarium w Terliczce zapraszają młodych i dorosłych na seminarium wiary z Ojcem Pio. Rozpoczęcie 10 maja 2023 roku.

W Tenczynie od 10 do 12 listopada 2023 roku odbędą się rekolecje ze św. Ojcem Pio, podczas których rozważany będzie temat: "Wierzę w Kościół Chrystusowy".

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 144 (6/2023)

Głos Ojca Pio 144 (6/2023)

Nowy numer podejmuje temat powrotu do tradycyjnego świętowania Bożego Narodzenia. Warto zatem przypomnieć sobie wydarzenia, których owo świętowanie jest pamiątką, i rozbudzić w sobie chęć głębokiego ich przeżywania.

Czytaj więcej

        


 

REKOLEKCJE ADWENTOWE

REKLAMA

WIDEO

Newsletter