Dobrego dnia z Ojcem Pio
PONIEDZIAŁEK, 24 LIPCA : Wszystko przemija, tylko Bóg pozostaje duszy, która umiała Go kochać.

24 sierpnia - jak co roku - odbędą się w Winowie pod Opolem kolejne Rekolekcje z Ojcem Pio. Temat przewodni brzmi: Żyć Eucharystią.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy zaprasza na rekolekcje z Ojcem Pio w San Giovanni Rotondo, które odbędą się 20-25 października 2024 roku. Poprowadzi je br. Roman Rusek, kapucyn, duchowy przewodnik i opiekun Grup Modlitwy Ojca Pio w San Giovanni Rotondo.

15 czerwca 2024 roku w krakowskich Łagiewnikach odbędzie się XXII Ogólnopolskie Czuwanie Czcicieli i Grup Modlitwy Ojca Pio. Na spotkanie zaprasza krajowy koordynator Grup Modlitwy.

28-29 września 2024 roku w Częstochowie odbędzie się czuwanie modlitewne Grup Modlitwy pod hasłem "Z Matką Bożą i Ojcem Pio czyścimy czyściec!". Na spotkanie zaprasza krajowy koordynator Grup Modlitwy

13-15 września w Tenczynie odbędzie się XXV Ogólnopolski Kongres Animatorów i Moderatorów Grup Modlitwy Ojca Pio. Ogólnopolski koordynator Grup Modlitwy zaprasza do uczestnictwa.

W Sanktuarium św. Ojca Pio w Terliczce 24 listopada odbędzie się czuwanie modlitewne w intencji Kościoła i Ojczyzny. Na spotkanie zaprasza krajowy koordynator Grup Modlitwy.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy Ojca Pio zaprasza do wzięcia udziału (indywidualnie lub grupowo) w sympozjum poświęconym kierownictwu duchowemu w posłudze Ojca Pio i w Biblii. Odbędzie się ono 21 października w Krakowie. Na zakończenie zwiedzanie Dzieła Pomocy św. Ojca Pio.

Polecamy Warsztaty Modlitwy i Życia Ignacia Larrañagi, hiszpańskiego kapucyna, obejmujące 16 cotygodniowych spotkań doskonalących rozmowy modlitewne z Panem Bogiem.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 148 (4/2024)

Głos Ojca Pio 148 (4/2024)

Nowy „Głos Ojca Pio” [GOP 148/4/2024] pokazuje nadzwyczajne Boże interwencje w ludzkim życiu. O swoich doświadczeniach opowiada m.in. bokser Tomasz Adamek.

Czytaj więcej

        


 

REKLAMA

WIDEO

Newsletter