Dobrego dnia z Ojcem Pio
23 WRZEŚNIA: Nie zdawaj się wyłącznie na siebie, lecz każdą troskę pośród trudności powierzaj Temu, który jest naszym jedynym Dobrem.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy Ojca Pio zaprasza do wzięcia udziału (indywidualnie lub grupowo) w sympozjum poświęconym kierownictwu duchowemu w posłudze Ojca Pio i w Biblii. Odbędzie się ono 21 października w Krakowie. Na zakończenie zwiedzanie Dzieła Pomocy św. Ojca Pio.

Polecamy Warsztaty Modlitwy i Życia Ignacia Larrañagi, hiszpańskiego kapucyna, obejmujące 16 cotygodniowych spotkań doskonalących rozmowy modlitewne z Panem Bogiem.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy zaprasza na pielgrzymkę lotniczą do grobu Ojca Pio w San Giovanni Rotondo. Odbędzie się ona 10-15 października 2023 roku. Podczas pielgrzymki przeprowadzone zostaną rekolekcje, które wygłosi br. Roman Rusek OFMCap, pracujący w sanktuarium.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy zaprasza do Częstochowy na czuwanie z Ojcem, które odbędzie się 1 października 2023 roku. Hasło spotkania brzmi: „Z Matką Bożą i św. Ojcem Pio czyścimy czyściec!”.

Tegoroczne Czuwanie z Ojcem Pio w Łagiewikach odbędzie się 17 czerwca 2023 roku pod hasłem "Świadkowie tajemnicy". Po raz pierwszy rozpocznie się w samo południe, a zakończy o północy.

Kapucyni z sanktuarium w Terliczce zapraszają młodych i dorosłych na seminarium wiary z Ojcem Pio. Rozpoczęcie 10 maja 2023 roku.

W Tenczynie od 10 do 12 listopada 2023 roku odbędą się rekolecje ze św. Ojcem Pio, podczas których rozważany będzie temat: "Wierzę w Kościół Chrystusowy".

22 stycznia przypada rocznica obłóczyn zakonnych św. Ojca Pio. W tym dniu, wspólnym dla wszystkich Grup Modlitwy Ojca Pio na całym świecie, będziemy obchodzić Dzień Wierności.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 143 (5/2023)

Głos Ojca Pio 143 (5/2023)

Nowy numer zachęca do refleksji nad obecną sytuacją dziejową. Autorzy rozważają temat wojny sprawiedliwej i obrony koniecznej. Na otwarcie obszerny artykuł o rodzinie Ulmów, bogato zilustrowany zdjęciami archiwalnymi.

Czytaj więcej

        


 

REKLAMA

WIDEO

Newsletter