Dobrego dnia z Ojcem Pio
2 MARCA: Myśl o tym, gdzie postawić kolejny krok.

28-29 września 2024 roku w Częstochowie odbędzie się czuwanie modlitewne Grup Modlitwy pod hasłem "Z Matką Bożą i Ojcem Pio czyścimy czyściec!". Na spotkanie zaprasza krajowy koordynator Grup Modlitwy

13-15 września w Tenczynie odbędzie się XXV Ogólnopolski Kongres Animatorów i Moderatorów Grup Modlitwy Ojca Pio. Ogólnopolski koordynator Grup Modlitwy zaprasza do uczestnictwa.

W Sanktuarium św. Ojca Pio w Terliczce 24 listopada odbędzie się czuwanie modlitewne w intencji Kościoła i Ojczyzny. Na spotkanie zaprasza krajowy koordynator Grup Modlitwy.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy Ojca Pio zaprasza do wzięcia udziału (indywidualnie lub grupowo) w sympozjum poświęconym kierownictwu duchowemu w posłudze Ojca Pio i w Biblii. Odbędzie się ono 21 października w Krakowie. Na zakończenie zwiedzanie Dzieła Pomocy św. Ojca Pio.

Polecamy Warsztaty Modlitwy i Życia Ignacia Larrañagi, hiszpańskiego kapucyna, obejmujące 16 cotygodniowych spotkań doskonalących rozmowy modlitewne z Panem Bogiem.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy zaprasza na pielgrzymkę lotniczą do grobu Ojca Pio w San Giovanni Rotondo. Odbędzie się ona 10-15 października 2023 roku. Podczas pielgrzymki przeprowadzone zostaną rekolekcje, które wygłosi br. Roman Rusek OFMCap, pracujący w sanktuarium.

Krajowy koordynator Grup Modlitwy zaprasza do Częstochowy na czuwanie z Ojcem, które odbędzie się 1 października 2023 roku. Hasło spotkania brzmi: „Z Matką Bożą i św. Ojcem Pio czyścimy czyściec!”.

Tegoroczne Czuwanie z Ojcem Pio w Łagiewikach odbędzie się 17 czerwca 2023 roku pod hasłem "Świadkowie tajemnicy". Po raz pierwszy rozpocznie się w samo południe, a zakończy o północy.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 145 (1/2024)

Głos Ojca Pio 145 (1/2024)

Nowy numer podejmuje temat mistyki w codzienności. Autorzy pokazują, że nie jest ona zarezerwowana wyłącznie dla wielkich świętych. Niekiedy mistycy nie wyróżniają się z tłumu.

Czytaj więcej

        


 

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

REKLAMA

WIDEO

Newsletter