Dobrego dnia z Ojcem Pio
NIEDZIELA, 20 SIERPNIA 2017: Radośni wiarą i spokojni na duszy, módlmy się zawsze, albowiem gorąca i szczera modlitwa przenika niebo i ma za sobą Bożą obietnicę.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"KONKURS „Kobiety i Ojciec Pio” © Wydawnictwo Jedność

KONKURS „Kobiety i Ojciec Pio”

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Konkurs rozwiązany. Nagrody otrzymują:

1. Magdalena Walków z Łodzi

2. Anna Dirska z Grabowa

3. Teresa Pielech z Sokołowa Podlaskiego

 

Gratulujemy! Nagrody prześlemy pocztą!

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach już niebawem.

 


Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet. Odpowiedz na dwa pytania związane z córkami duchowymi Ojca Pio  i wygraj bestsellerowy terminarz "365 stron życia"!

 

CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs trwa od 8 marca do 12 marca 2017 roku.

 

ZADANIE KONKURSOWE

Aby wziąć w nim udział, trzeba poprawnie rozwiązać dwa zadania:

1. Wymień przynajmniej trzy córki duchowe Ojca Pio.

2. Podaj imię i nazwisko autorki oraz tytuł dziennika jednej z córek duchowych Ojca Pio, który został wydany przez Wydawnictwo Serafin.

 

KONTAKT

Odpowiedzi oraz swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy) należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Konkurs”.

 

NAGRODY

Nagrodami w konkursie są 3 egzemplarze terminarza na 2017 rok „365 stron życia” ufundowane przez Wydawnictwo Jedność.

„365 stron życia” to czwarta edycja bestsellerowego terminarza.

Szukasz pomysłu na oryginalne, proste do wykonania, przepisy na smaczne i oryginalne potrawy każdego dnia roku? Chciałbyś się dowiedzieć kto jest patronem dnia i kto „dziś” obchodzi imieniny? Chcesz poznać znaczenie nowych pojęć, przypomnieć sobie prawdy wiary, dowiedzieć się, o której godzinie wschodzi i zachodzi Słońce oraz Księżyc, uzyskać poradę dnia, przeczytać niedzielną Ewangelię i komentarz do niej? Znajdziesz to wszystko w oryginalnym terminarzu. „365 stron życia” to ponadto: ciekawostki, zagadki, miejsca do sporządzanie praktycznych notatek oraz zanotowania wydarzeń i rocznic rodzinnych, rubryki pozwalające opracować codzienne listy wydatków, z którymi następnie można się wybrać do sklepu, zaś pod koniec tygodnia podsumować domowy budżet.

„365 stron życia” to niezwyczajny terminarz i kompendium wiedzy w jednym. Przy tym poręczny i użyteczny. Dla każdej pani domu i wszystkich członków rodziny – przydatny w każdych okolicznościach. Życie ma 365 stron, warto je odkrywać w roku 2017 – dzień po dniu!

 WYNIKI KONKURSU

Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy trzech zwycięzców. O wygranej poinformujemy mejlowo.

 

ORGANIZATORZY

Organizatorem konkursu jest portal www.glosojcapio.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 marzec 2017 11:59

Matka Boża Fatimska i Ojciec Pio

Przeczytaj w nowym numerze

W wolnej chwili

Adasiowe Niebo

Gdy delikatnie próbowałam zabrać rękę, poczułam, że chłopiec trzyma mnie jeszcze mocniej. Wciąż milczał. By przerwać prawie już godzinną ciszę, zapytałam: Adasiu, gdzie mieszkasz?Gdy delikatnie...

Czytaj więcej

Psychologia pozytywna i wiara

Dlaczego Bóg temu nie zapobiegł?

Zraniona boleśnie matka uczyła się od Maryi stojącej pod krzyżem, której przykład pokazuje, że w życiu osób wierzących krzyż nie jest lżejszy, krótszy czy bardziej...

Czytaj więcej

Zafascynowani Ojcem Pio

Pupil Ojca Pio

„Dlaczego do mnie przyjeżdżacie? Macie świętego kapłana. W trudnych sprawach idźcie do niego!” – mówił Ojciec Pio do pielgrzymów z Neapolu. Z jakiego powodu odsyłał...

Czytaj więcej

Być chrześcijaninem

Właściwy kierunek najlepiej odnaleźć w sobie

Uważam, że nie ma przypadków. Co nie znaczy, że wszystko jest zaplanowane i zdeterminowane. Taka jest odpowiedź świata na to, co robimy, na nasze intencje...

Czytaj więcej
  1. Świadectwa
  2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter