Dobrego dnia z Ojcem Pio
PONIEDZIAŁEK, 24 LIPCA : Wszystko przemija, tylko Bóg pozostaje duszy, która umiała Go kochać.

Książka religijna na żywo i w internecie!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już tylko kilka tygodni pozostało do XXVII Targów Wydawców Katolickich, które odbędą się od 29 września do 2 października w Arkadach Kubickiego i w Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie.

Targi w Warszawie od ponad ćwierćwiecza stanowią najważniejsze krajowe wydarzenie dedykowane publikacjom o tematyce religijnej. W ostatnim okresie stały się również kluczowym moment w realizowanym przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich jedynym o takiej skali w Polsce projekcie promującym książki religijne pod nazwą Ogólnopolskie Targi Wydawców Katolickich.

Na przełomie maja i czerwca SWK zaprezentowało bogatą ofertę literatury pięknej, modlitewników, poradników rozwoju duchowego, publikacji o tematyce historycznej, a także książek dla dzieci i młodzieży podczas jednego z ważniejszych krajowych spotkań z książką w naszym kraju, czyli Targów Książki w Warszawie, a już kilka dni później gościło w Kielcach podczas XXIII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

Jednocześnie Stowarzyszenie prowadzi intensywne prace nad realizacją planów związanych z tegoroczną edycją OTWK – nowatorskiego konceptu popularyzującego dobrą książkę religijną i Dobre Słowo. Już dziś możemy zapowiedzieć mocne internetowe akcenty w kolejnych miesiącach. Szczegółowe informacje na ten temat będą sukcesywnie pojawiać się na profilu targów w serwisie Facebook oraz w serwisie You Tube.

Warto także nadmienić, że w listopadzie SWK zorganizuje XXIII Targi Wydawców Katolickich w Lublinie, a wcześniej, bo już w październiku zaprezentuje się także podczas Międzynarodowych Targów w Krakowie (27-30 października). Ostatnim akcentem wystawienniczym w ramach projektu będzie obecność oferty SWK podczas 30. edycji Targów Książki Historycznej (24-27 listopada).

Jednak aż do ostatnich dni br. trwała będzie również internetowa odsłona „Ogólnopolskich Targów Wydawców Katolickich (Święto Dobrej Książki) 2022”.

Zapraszamy na:

www.swk.pl

Targi Wydawców Katolickich | Facebook

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 sierpień 2022 15:25

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 148 (4/2024)

Głos Ojca Pio 148 (4/2024)

Nowy „Głos Ojca Pio” [GOP 148/4/2024] pokazuje nadzwyczajne Boże interwencje w ludzkim życiu. O swoich doświadczeniach opowiada m.in. bokser Tomasz Adamek.

Czytaj więcej

        


 

  1. Świadectwa
  2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter