Dobrego dnia z Ojcem Pio
7 GRUDNIA: Im bardziej surowa jest zima, tym bardziej lato obfituje w kwiaty i owoce.

Przenieś się w czasy Jezusa!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Każdego dnia słyszysz o Jezusie, widzisz Jego obrazy i zdjęcia. A co gdybyś spotkał Go twarzą w twarz? Zobaczył na własne oczy?

 

Osiemnastolatek tkwiący w nałogach i bezsensie życia, walczący z Kościołem, pewnego dnia przeżywa śmierć kliniczną, podczas której...

A może ja umarłem i zaraz ujrzę anioły i św. Piotra? – roześmiał się drwiąco w duchu Kuba.

– OK. Muszę się ogarnąć. Zaraz znajdę drogę powrotną. Rozejrzę się po okolicy, nie mogę być przecież daleko od Krakowa – pomyślał z nutą entuzjazmu.

Idąc wolnym krokiem w upalnym słońcu poboczem bitej drogi, spostrzegł około sto metrów przed sobą dość wysoki mur, na którym zauważył graffiti, cieszące się popularnością już w starożytności.

– Zaraz dowiem się, co to za wiocha! – krzyknął rozradowany.

Zauważył delikatnie widoczny napis: JERICHO.

– O co kaman! Co to ma być?! – wrzasnął poirytowany.

 

Ta historia przeniesie Cię w czasy Jezusa!

 

KSIĄŻKA W PRZEDSPRZEDAŻY: zamów na e-serafin.pl lub 12 623 80 58

WYSYŁKA OKOŁO 21 LISTOPADA 2022

 

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ! https://www.youtube.com/watch?v=YzFFqiSNSZs

_____________________________________________________________

ks. Kuba Bartczak:

"W historii Kuby, głównego bohatera powieści ZAUWAŻONY może odnaleźć się wielu młodych ludzi wychowywanych w niepełnych rodzinach, bądź mających poczucie braku relacji z bliskimi. Sam wychowywałem się bez ojca, z tą różnicą, że mój zginął w wypadku. Jest wiele świadectw ludzi którzy się nawrócili, zmienili swoje życie po duchowym doświadczeniu obecności Jezusa, ale bohater książki spotyka go w bardzo oryginalny sposób, i doświadcza skutków tego spotkania...

Mega fajna książka, z super pomysłem „przerzucenia" ziomka z osiedla do czasów  Jezusa. O autentyczności spotkania głównego bohatera z Jezusem świadczą sprawy w jego życiu, które dzieją się po jego „powrocie" z czasów Jezusowych."

 

ks. Rafał Główczyński SDS / Ksiądz z Osiedla

„Często mówię w szkole, że najchętniej to bym na lekcje zaprosił Jezusa, żeby się sam przedstawił i powiedział coś o sobie. W tej książce widzimy coś lepszego. 

Młody, pełen buntu i wątpliwości chłopak zostaje przeniesiony w czasy Jezusa, by tam móc szukać, pytać i znajdować odpowiedzi. Polecam młodzieży!"

_____________________________________________________________

Damian Krawczykowski – dziennikarz, redaktor „Niedzieli”, autor książek „Apostołowie w dresach” oraz „Selfie smartfonem Boga”, które zdobyły prestiżowe wyróżnienia FENIKS.

Ostatnio zmieniany piątek, 28 październik 2022 15:59

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 144 (6/2023)

Głos Ojca Pio 144 (6/2023)

Nowy numer podejmuje temat powrotu do tradycyjnego świętowania Bożego Narodzenia. Warto zatem przypomnieć sobie wydarzenia, których owo świętowanie jest pamiątką, i rozbudzić w sobie chęć głębokiego ich przeżywania.

Czytaj więcej

        


 

REKOLEKCJE ADWENTOWE

  1. Świadectwa
  2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter