Dobrego dnia z Ojcem Pio
ŚRODA, 8 KWIETNIA 2020: Odwagi! Nie zastanawiaj się nad drogą, którą idziesz, ale wezwany przez Przewodnika, który prowadzi cię do ojczyzny niebieskiej, zaufaj Mu.

II PIKNIK RODZINNY "W BLASKU KRZYŻA Z OJCEM PIO"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

26 maja 2019 r. od 14.00 do 20.00 w Parku Dworskim im. Anny i Stanisława Potockich w Rymanowie odbędzie się II PIKNIK RODZINNY "W BLASKU KRZYŻA Z OJCEM PIO".

Ufamy, że będzie to wyjątkowy dzień, pełen Bożych Łask, który spędzimy w rodzinnej i radosnej atmosferze.

Dzięki Strefie Ojca Pio oraz Strefie Artystycznej postaramy się przybliżyć postać Świętego Ojca Pio. Zaplanowaliśmy wstępy: dzieci i młodzieży, które na co dzień doskonalą swe umiejętności w rymanowskim GOK oraz OREW, maluszków z okolicznych przedszkoli, a także koncert Wspólnoty Crucis Splendor. Zobaczymy też pokaz najmłodszych adeptów Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki, pokaz sztuczek piłkarskich i usłyszymy świadectwo Pana Piotra Oleksika – założyciela pierwszej w Polsce Akademii Freestyle Football!

Małych i dużych fanów motoryzacji zapraszamy do zajęcia miejsca za kierownicą TIRa, motorów lub przejażdżki meleksem! Można też wybrać się na krótką przejażdżkę konną.
Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. W Strefie Zabaw będzie można nie tylko pomalować buzie, czy pobiegać za dmuchanymi bańkami, ale także wziąć udział w animacjach i zabawach ruchowych oraz poszaleć na dmuchanych atrakcjach.

Starsze dzieci zapraszamy wraz z rodzicami do Strefy Sportu, gdzie odbędą się warsztaty Freestyle Football, a także konkursy przeciągania liny i skoków w workach.
Przewidziane są wspaniałe nagrody!

Dla smakoszy dzięki pomocy Pań z okolicznych Kół Gospodyń Wiejskich przygotowaliśmy Strefę Łasucha pełną lokalnych przysmaków, nie zabraknie też grillowanej kiełbaski i ciasta!

Dzięki wielu ludziom dobrej woli oraz firmom udało nam się przygotować aż 10 Loterii Fantowych!!! Każdy los wygrywa, a dodatkowo przygotowane zostały wyjątkowe nagrody główne!

Zapraszamy na fb na stronę II Pikniku Rodzinnego „W Blasku Krzyża z Ojcem Pio” w Rymanowie, gdzie na bieżąco podajemy więcej szczegółów (https://www.facebook.com/events/315260552515423/)
Podczas Pikniku odbędzie się kwesta na rozbudowę Sanktuarium Świętego Ojca Pio na Przeprośnej Górce.

 

Spędźmy razem ten dzień!!!

Organizatorzy:

Wspólnota Crucis Splendor, GOK Rymanów


Patronat honorowy:

Burmistrz Gminy Rymanów,

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wawrzyńca w Rymanowie

Starosta Krośnieński

 

 

Ostatnio zmieniany piątek, 17 maj 2019 12:27

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 122 (2/2020)

Pokazuje, jak radzić sobie w sytuacjach, które nas przytłaczają i zdają się bez wyjścia. O tym, jak przetrwać ciemności ducha, dowiemy się z przykładów: Viktora Frankla, psychiatry oraz Carla Campaniniego...

Czytaj więcej

    


  1. Świadectwa
  2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter