Dobrego dnia z Ojcem Pio
NIEDZIELA, 26 STYCZNIA 2020: Łódź twojej duszy niech mocno zakotwiczy w ufności w boskie dobro.

II PIKNIK RODZINNY "W BLASKU KRZYŻA Z OJCEM PIO"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

26 maja 2019 r. od 14.00 do 20.00 w Parku Dworskim im. Anny i Stanisława Potockich w Rymanowie odbędzie się II PIKNIK RODZINNY "W BLASKU KRZYŻA Z OJCEM PIO".

Ufamy, że będzie to wyjątkowy dzień, pełen Bożych Łask, który spędzimy w rodzinnej i radosnej atmosferze.

Dzięki Strefie Ojca Pio oraz Strefie Artystycznej postaramy się przybliżyć postać Świętego Ojca Pio. Zaplanowaliśmy wstępy: dzieci i młodzieży, które na co dzień doskonalą swe umiejętności w rymanowskim GOK oraz OREW, maluszków z okolicznych przedszkoli, a także koncert Wspólnoty Crucis Splendor. Zobaczymy też pokaz najmłodszych adeptów Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki, pokaz sztuczek piłkarskich i usłyszymy świadectwo Pana Piotra Oleksika – założyciela pierwszej w Polsce Akademii Freestyle Football!

Małych i dużych fanów motoryzacji zapraszamy do zajęcia miejsca za kierownicą TIRa, motorów lub przejażdżki meleksem! Można też wybrać się na krótką przejażdżkę konną.
Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. W Strefie Zabaw będzie można nie tylko pomalować buzie, czy pobiegać za dmuchanymi bańkami, ale także wziąć udział w animacjach i zabawach ruchowych oraz poszaleć na dmuchanych atrakcjach.

Starsze dzieci zapraszamy wraz z rodzicami do Strefy Sportu, gdzie odbędą się warsztaty Freestyle Football, a także konkursy przeciągania liny i skoków w workach.
Przewidziane są wspaniałe nagrody!

Dla smakoszy dzięki pomocy Pań z okolicznych Kół Gospodyń Wiejskich przygotowaliśmy Strefę Łasucha pełną lokalnych przysmaków, nie zabraknie też grillowanej kiełbaski i ciasta!

Dzięki wielu ludziom dobrej woli oraz firmom udało nam się przygotować aż 10 Loterii Fantowych!!! Każdy los wygrywa, a dodatkowo przygotowane zostały wyjątkowe nagrody główne!

Zapraszamy na fb na stronę II Pikniku Rodzinnego „W Blasku Krzyża z Ojcem Pio” w Rymanowie, gdzie na bieżąco podajemy więcej szczegółów (https://www.facebook.com/events/315260552515423/)
Podczas Pikniku odbędzie się kwesta na rozbudowę Sanktuarium Świętego Ojca Pio na Przeprośnej Górce.

 

Spędźmy razem ten dzień!!!

Organizatorzy:

Wspólnota Crucis Splendor, GOK Rymanów


Patronat honorowy:

Burmistrz Gminy Rymanów,

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wawrzyńca w Rymanowie

Starosta Krośnieński

 

 

Ostatnio zmieniany piątek, 17 maj 2019 12:27

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 121 (1/2020)

Zachęca do powierzenia swojego życia kierownikowi duchowemu. Aby poznać, na czym polega rozeznawanie, warto przeczytać artykuł „Widzieć świat oczami Boga” oraz wywiad ze świeckim kierownikiem duchowym.

Czytaj więcej

    


POLECAMY

  1. Świadectwa
  2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter