Dobrego dnia z Ojcem Pio
PIĄTEK, 30 CZERWCA : Szczęściem jest posiadanie królestwa, którym rządzi miłość

Konkurs Mój święty - Ojciec Pio

Oceń ten artykuł
(1 głos)

KONKURS „Mój święty – Ojciec Pio”

CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs trwa od 21 września do 31 października 2017 roku.

 

ZADANIE KONKURSOWE

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba napisać świadectwo na temat: „Dlaczego Ojciec Pio został moim świętym” (maksymalnie 3 strony maszynopisu).

 

KONTAKT

Świadectwo oraz swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy) należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Konkurs”.

 

NAGRODY

Nagrodami w konkursie jest 5 książek „Gemma Galgani. Święta, do której codziennie modlił się Ojciec Pio” – nowość Wydawnictwa Esprit (zobacz na e-serafin.pl).

 

ŚWIĘTA, KTÓRA OFIAROWAŁA SAMĄ SIEBIE W INTENCJI GRZESZNIKÓW

Gemma oznacza „klejnot”. Przy chrzcie obawiano się, że żadna z dotychczasowych świętych nie nosiła tego imienia. Po latach okazało się jednak, że dziewczynka miała własną szczególną drogę do świętości – świętości oficjalnie potwierdzonej przez Kościół.

Od najmłodszych lat rozważała mękę Chrystusa i starała się naśladować swojego Mistrza we wszystkim. Stąd jej miłość do każdego, kogo spotkała, a także wyjątkowe upodobanie do miłosiernego ofiarowywania umartwień, zwłaszcza w intencji zbawienia grzeszników. Gemma żyła zaledwie dwadzieścia pięć lat, ale było to życie nieprzeciętnie intensywne.

Obdarowana cudownymi łaskami, mistyczka, stygmatyczka, zakochana w Jezusie, obdarzona także… niegasnącym poczuciem humoru.

Poznaj życie tej niezwykłej dziewczyny, która rozpoznała Zbawiciela, przyjęła Jego słowo i zdecydowała się być z Nim tak radykalnie, jak to tylko możliwe.

 

WYNIKI KONKURSU

Nagrody otrzyma pięciu autorów najlepszych świadectw. O wygranej poinformujemy emejlowo.

 

ORGANIZATORZY

Organizatorem konkursu jest portal www.glosojcapio.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 wrzesień 2017 13:40

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 136 (4/2022)

Głos Ojca Pio 136 (4/2022)

„Głos Ojca Pio” zachęca do przyjrzenia się miłości, która łączy nas z Bogiem i innymi ludźmi. Uzupełnieniem rozważan są porady Ojca Pio dla tych, którzy pragną żyć miłością.

Czytaj więcej

        


 

  1. Świadectwa
  2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter