Wydrukuj tę stronę
 • 87927

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

82 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza M M 05 sierpień 2019

  Proszę o rozwiązanie trudnej sprawy dotyczącej przyznania opieki nad synkiem.

 • Link do komentarza Aldona Aldona 05 sierpień 2019

  Kochany Ojcze Pio, Ty wspomagasz mnie każdego dnia. Byłeś mi wsparciem w tylu sytuacjach, począwszy od dnia kiedy dotknęłam Twoich relikwii, ofiarowałam i zawierzyłam Bogu przez Twoje ręce moje poranione życiem serce. Dziś pragnę Ci dziękować za wszystko i prosić o dalsze wstawiennictwo. Bądź już przy mnie i moim synu do końca naszych dni, proszę także o dobrą, prawdziwą ludzką miłość, której szukam, a jeśli mi ją dałeś,to spraw, abym umiała ją dostrzec i docenić, a ja do końca moich dni wychwalać będę Twoją obecność i dawać świadectwo. Święty Ojcze Pio, dziękuję.

 • Link do komentarza Urszula Urszula 05 sierpień 2019

  Proszę o zgodę i miłość w mojej rodzinie.

 • Link do komentarza Nn Nn 05 sierpień 2019

  Ojcze, wspomóż nas i oczyść ze złego, zazdrości nienawiści. Proszę, żeby nasze dzieci Angelika, Kathrin, larysa i Krzysiu uwierzyli i wrócili do Boga i Kościoła.

 • Link do komentarza Mariusz Mariusz 05 sierpień 2019

  Bardzo proszę o modlitwę i wstawiennictwo do św Rity, do której się modle każdego dnia, a osobiście nie mogę się pojawić na mszy, gdyż mieszkam za granica i jestem po operacji i w trudnej sytuacji. Proszę o wstawienie się i modlitwę za odpuszczenie moich grzechów, zdrowie, którego nie mam od lat, za zdrowe operowane ucho i kręgosłup ze śrubami, by stał się mocniejszy, za zęby i płuca, za dobry cukier i cholesterol, za dobą wagę i pozbycie się nadwagi i brak bólu w klatce piersiowej. Za zdrowie kochanych moich rodziców, Anny i Krzysztofa, by pozbyli się chorób ich trapiących. Za pojawienie się wspaniałej uczciwej osoby na mojej drodze, która odmieni moje życie, i za założenie rodziny. Za wyciągnięcie mnie z biedy, nędzy i szczęście finansowe, za pomoc w znalezieniu dobrej pracy i nostryfikowaniu dyplomu, za możliwość odzyskania honoru i poczucia normalnego człowieczeństwa, za samowystarczalność, i umiejętność szybkiej nauki. Za pozbycie się pecha, który prześladuje mnie 20 lat i niszczy wszystko co próbuję osiągnąć, chorobami, biedą i brakiem szczęścia. O nadzieję lepszego jutra i dobrobytu, za zdrowie i radość wszystkich, co starają się pomóc, za poznawanie ludzi uczciwych i lepsze jutro. Za posiadanie przyjaciół i odwagę. Z góry bardzo dziękuję za modlitwę całym sercem. Niech Bóg, Jezus Chrystus i św. Rita wam błogosławi.

 • Link do komentarza Bogusław Bogusław 05 sierpień 2019

  Proszę o siłę żeby zwyciężyć nałóg.

 • Link do komentarza Adrian Adrian 04 sierpień 2019

  Święty Ojcze Pio, proszę o Twoje wstawiennictwo. Wyproś łaski dla całej mojej rodziny i żywą wiarę w Pana Boga, a także zdrowie, siły, jasność umysłu.

 • Link do komentarza NN NN 04 sierpień 2019

  Za Janusza: o nawrócenie i wyzwolenie z alkoholizmu i nieczystości oraz uzdrowienie wewnętrzne.

 • Link do komentarza Karina Karina 04 sierpień 2019

  Św. Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Pana naszego Jezusa Chrystusa w intencji łaski uzdrowienia z chorób mojego ukochanego męża Piotra oraz odzyskania przez niego w pełni wzroku, uzdrowienia mojej mamy Jadwigi oraz łaskę uzdrowienia moich oczu. Dziękuję za dotychczasowe łaski i wielkie wsparcie.

 • Link do komentarza Basia Basia 04 sierpień 2019

  O nawrócenie Irka i zaręczyny.