Wydrukuj tę stronę
 • 99754

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

500 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Tomasz Tomasz 10 grudzień 2019

  Św Ojcze Pio błagam Cię o wsparcie i wyjednanie u Boga łaski miłosierdzia i zdrowia u którą go z ufnością proszę , Ojcze Pio Módl się abym był godzien łaski Pana Jezusa Chrystusa

 • Link do komentarza Marian Marian 10 grudzień 2019

  Podziękowania za otrzymane laski i prośby o zdrowie , zgodę w rodzinie oraz bliższy kontakt dzieci i wnuków z Kościołem . Marian.

 • Link do komentarza Maciej Maciej 10 grudzień 2019

  Prozę o pozytywne wyniki badań na nosicielstwo abym bez przeszkód mógł podjąć pracę.

 • Link do komentarza NN NN 09 grudzień 2019

  Dziękujemy Matko Boża za wszelkie otrzymane dotychczas łaski , błogosławieństwo i prosimy o dalszą Twoją opiekę. Prosimy o dary Ducha Świętego, łaskę sakramentów Pokuty i Eucharystii, o pomoc w rozwiązaniu naszych bardzo poważnych problemów finansowych, wyzbycia się kredytów, znalezienia godnej pracy umożliwiającej utrzymanie i normalną egzystencję (jestem bezrobotny). Prosimy również o modlitwę wstawienniczą uwalniającą od przekleństwa międzypokoleniowego i nałogów. Z Panem Bogiem i Maryją Emil i Gosia

 • Link do komentarza Małgorzata Małgorzata 09 grudzień 2019

  0 łaskę nawrócenia Łukasza

 • Link do komentarza NN NN 09 grudzień 2019

  Święty Ojcze Pio proszę o pomoc dla Michałka. Daj mu siły w ich przezwyciężeniu kłopotów zdrowotnych, niech wróci do dzieci i do swojej klasy. Bardzo proszę pomóż mu.

 • Link do komentarza Magda Magda 09 grudzień 2019

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich kochanych rodziców Marii i Czesława o dobre zdrowie i długie życie dla nich, a w szczególności o uzdrowienie mamusi z choroby pęcherza

 • Link do komentarza Karolina Karolina 09 grudzień 2019

  Proszę o modlitwę za Sebastiana, który jest w szpitalu, a lekarze nie potrafią zdiagnozować choroby. I za jego rodziców o nawrócenie i zbawienie.

 • Link do komentarza Sylwia Sylwia 09 grudzień 2019

  Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mamy mojej koleżanki Sary. Proszę o uzdrowienie ją z nowotworu.

 • Link do komentarza Janusz Janusz 08 grudzień 2019

  Św. Ojcze PIO, dziękuję za opiekę nas naszą rodziną, za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  W imię miłości, która przepełniała Twoje życie , wyjednaj nam w niebie dar zdrowia dla całej rodziny, dar zgody i pojednania skłóconych stron, aby nadchodzące święta przebiegły w atmosferze miłości i poszanowania .