Wydrukuj tę stronę
 • 213450

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

WAŻNE!!! Z uwagi na liczne powtarzające się intencje, informujemy, że prośba o takiej samej lub podobnej treści będzie publikowana na portalu tylko JEDEN RAZ w danym miesiącu. Podyktowane jest to utrudnieniami związanymi z odczytywaniem intencji podczas nabożeństw.

1323 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza czcicielka czcicielka 25 styczeń 2022

  O zdrowie, zgodę, opiekę św. o. Pio, bezpieczeństwo, dobrych ludzi, Boże błogosławieństwo, pozytywne załatwienie trudnych spraw, światło i dary Ducha Świętego i potrzebne łaski Zuzi, Krzysztofowi i jego rodziny.

 • Link do komentarza czcicielka czcicielka 25 styczeń 2022

  O przemianę wewnętrzną Krzysztofa, o dobrego, odpowiedzialnego męża, kawalera, katolika dla mnie.

 • Link do komentarza Piotr Piotr 25 styczeń 2022

  Św. Ojcze Pio proszę Cię o poprawę mojej sytuacji finansowej; proszę, żeby Piotr otrzymał pomoc finansową.

 • Link do komentarza Janusz Janusz 24 styczeń 2022

  Święty Ojcze Pio, Miłośniku życia ukrytego, Mężu modlitwy, skupienia i kontemplacji, prosimy, wypraszaj dla naszej rodziny łaski, jeżeli będą zgodne z wolą Bożą – łaski zdrowia, zgody w naszej rodzinie, przemiany serc naszych synów i wnuków, oraz łaski ochrony przed koronawirusem dla wszystkich a w szczególności dla syna Bogdana, który w dniu jutrzejszym będzie miał robiony wymaz, proszę, wyproś negatywny wynik.

 • Link do komentarza NN NN 24 styczeń 2022

  Proszę Świętego Ojca Pio o wstawiennictwo w intencjach Ewy.

 • Link do komentarza NN NN 24 styczeń 2022

  Święty Ojcze Pio, błagam w intencji mojej ukochanej mamy, błagam o Twoje wstawiennictwo u Matki Bożej w sprawie jej życia i zdrowia. Dziękuję.

 • Link do komentarza EWa EWa 24 styczeń 2022

  Proszę o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski, lepszą pracę i ruch w psychice, poczucie własnej wartości i dobrego męża, przyjaciół i troskę o bliskie osoby, łaskę myślenia.

 • Link do komentarza Bartłomiej Bartłomiej 24 styczeń 2022

  Chciałem prosić o modlitwę w mojej intencji (Bartłomiej) o uzdrowienie z lęków, natręctw, wszelkich chorób psychiki i uwolnienie od działania złych duchów.

 • Link do komentarza BK BK 24 styczeń 2022

  O potrzebne łaski dla Michała.

 • Link do komentarza Piotr Piotr 24 styczeń 2022

  Św. Ojcze Pio proszę, żeby Piotr miał zawsze przedłużaną rentę z ZUS i otrzymał pomoc finansową.