Dobrego dnia z Ojcem Pio
PIąTEK, 5 CZERWCA 2020: Łaska, którą Pan cię obdarzył, ma uszlachetnić twoją duszę do doskonałego zjednoczenia się z Nim w miłości.
 • 122198

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

2006 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Adam Adam 31 maj 2020

  Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami.Hieronima,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 • Link do komentarza Piotr Piotr 30 maj 2020

  Św Ojcze Pio proszę Cię o dobrą pracę dla Piotra żeby Piotr miał przedłużony zasiłek rehabilitacyjny na komisji lekarskiej z ZUS i żeby lekarz orzecznik przedłużył Piotrowi zasiłek rehabilitacyjny na rok czasu z ZUS

 • Link do komentarza NN NN 30 maj 2020

  Ojcze Pio proszę Cię gorąco o pomyślne załatwienie spraw córki Asi i jej chłopaka oraz zgodę w rodzinie. -MAMA

 • Link do komentarza NN NN 30 maj 2020

  Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia mojego męża z choroby alkoholowej i dar nawrócenia do Boga dla moich dzieci.

 • Link do komentarza Ula Ula 29 maj 2020

  Boże Ojcze Miłosierny, błagam Cię prostuj moje ścieżki, wskaż drogę podążania za Twoją wolą, trzymaj mnie mocno w swoich dłoniach, nie daj zginąć w pysze i egoizmie, daj mi pracę, która Ty mi przeznaczyłeś. Niwecz to co nie jest Twoje.
  Proszę Cię o pokorę i łaskę wiary. Proszę o błogosławieństwo dla tych, którzy się za mnie modlą.

 • Link do komentarza Ewa Ewa 29 maj 2020

  św. Ojcze PIo proszę cię o łaskę pomyślnego leczenia i powrotu do zdrowia i znalezienie dobrą prace i opiekę w niej i dobrą atmosferę i miłość szczęśliwą i pomyślne zaliczenie egzaminu zawodowego z obu części i potrzebne łaski

 • Link do komentarza Ewa Ewa 29 maj 2020

  św. Ojcze Pio proszę cię o łaskę mądrości i potrzebne łaski i długie życie na ziemi dla moich rodziców

 • Link do komentarza Matka Matka 29 maj 2020

  Św, Ojcze Pio całym sercem proszę o Twoje wstawiennictwo do Pana w intencji pojednania mojego syna ze swoim synem Krzysztofem. Wyjednaj im łaskę pomyślnego i szczęśliwego zakończenia trudnych spraw życiowych, oraz łaskę za przyczyną której wszystko dobrze się im ułoży. Proszę o łaskę miłosierdzia i zdrowia dla nich. Św. Ojcze dopomóż.

 • Link do komentarza Monika Monika 29 maj 2020

  Ojcze Pio proszę o stałą pracę dla Marcina, aby się usamodzielnił finansowo i mógł wynająć mieszkanie od mojej koleżanki. Otocz go proszę pomoc i opieką. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza Monika Monika 29 maj 2020

  Ojcze Pio proszę o dar zdrowia dla mamy i radość dla niej. Bóg zapłać!

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 123 (3/2020)

Ukazał się pod hasłem „Dotykać Boga słowami”. Autorzy zastanawiają się, w jaki sposób Bóg przemawia do człowieka, jak rozumieć Jego słowa i jak na nie odpowiadać.

Czytaj więcej

    


 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter