Dobrego dnia z Ojcem Pio
WTOREK, 2 CZERWCA 2020: Pan swoim potężnym ramieniem zawsze będzie cię wspierał i dzięki temu się nie potkniesz.
 • 121706

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

1984 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Barbara Barbara 29 maj 2020

  O uzdrowienie na ciele,duszy i duchu Damiana, Rafała i Barbary.

 • Link do komentarza Sylwia Sylwia 29 maj 2020

  Św Ojcze Pio proszę o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie, o zdrowie dla mnie, mojej rodziny, moich zwierząt. O uzdrowienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich nawrócenie i powrót do Boga. Proszę o łaskę pojednania między moim bratem a mamą. O dar życia wiecznego dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych.

 • Link do komentarza Barbara Barbara 29 maj 2020

  O światło Ducha Świętego na sobotnie zebranie dla wszystkich uczestników. O prowadzenie, spokój dla Barbary.

 • Link do komentarza Katarzyna Katarzyna 29 maj 2020

  Proszę o dar miłości, wzajemnej, wiernej, trwałej, sakrament małżeństwa, ciepły, pełen dobrych uczuć dom, zdrowe dziecko i pracę. O radość i światło w życiu dla Katarzyny

 • Link do komentarza Lidia Lidia 29 maj 2020

  Proszę Ojca Pio o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej siostry Halinki

 • Link do komentarza małgorzata małgorzata 28 maj 2020

  sw ojcze blagam upros laske u boga dla mojego syns rafala o rozum dla niego i nawrocenie do boga by nawrocil sie z tej zlej drogi ktora podaza by stal sie dobrym czlowiekiem i powrocil do boga matki najswietrzej i do nas rodzicow KOCHAJACA NAD ZYCIE SWOJE DZIECKA MATKA .

 • Link do komentarza małgorzata małgorzata 28 maj 2020

  sw ojcze blagam upros laske u boga dla mojego syns rafala o rozum dla niego i nawrocenie do boga by nawrocil sie z tej zlej drogi ktora podaza by stal sie dobrym czlowiekiem i powrocil do boga matki najswietrzej i do nas rodzicow

 • Link do komentarza Justyna Justyna 28 maj 2020

  O uwolnienie uwolnienie mojego sakramentalnego meza Konrada od dzialania zlych duchów, przemiane jego serca i powrot do naszego małżeństwa.

 • Link do komentarza Regina Regina 28 maj 2020

  Prosze Ojca Pio o uzdrowienie mego brata Stanislawa I o ulge w cierpieniu

 • Link do komentarza Danuta Danuta 28 maj 2020

  Sw.Ojcze Pio pokornie prosze wstaw sie do Jezusa o zdrowie dla Romana, prosze usun kaszel, i bol usun, uspokoj nerwy wszystkie przeszkody by syn mial szybko operacje na nowotwora.Blagam ratuj Go bo cierpi. Jezu ufam Tobie matka

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 123 (3/2020)

Ukazał się pod hasłem „Dotykać Boga słowami”. Autorzy zastanawiają się, w jaki sposób Bóg przemawia do człowieka, jak rozumieć Jego słowa i jak na nie odpowiadać.

Czytaj więcej

    


 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter