Dobrego dnia z Ojcem Pio
ŚRODA, 17 LIPCA 2019: Radosna dusza jest w stanie stawiać czoło najbardziej gorzkim przeciwnościom.
 • 84270

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

80 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Wiesława Wiesława 10 czerwiec 2019

  Kochany Święty Ojcze Pio,
  uproś przez Maryję u Jezusa Miłosiernego łaskę zdrowia dla mnie oraz moich bliskich.

 • Link do komentarza Wiola Wiola 10 czerwiec 2019

  Święty Ojcze Pio, mój Ojcze duchowy dziękuję Tobie za wsparcie, którym mnie obdarzasz. Proszę Cię o modlitwę w intencji łagodnego powrotu na rynek pracy, dobrego przygotowania do rozmów i dar dobrych rozmów rekrutacyjnych. Proszę o dar dobrej pracy, która przyczyni się do uświęcenia mojego i moich Najbliższych. Proszę o dar dobrego Przełożonego i dobrych Współpracowników.

 • Link do komentarza Anna Anna 10 czerwiec 2019

  Święty O. Pio, wypraszaj mojej rodzinie łaskę nawrócenia i Sakramentu Pokuty i Pojednania. Jezu miłosierny, mocą Sakramentu Chrztu Świętego włącz ich na nowo w swoje mistyczne Ciało, Kościół Święty. Amen.

 • Link do komentarza J. J. 10 czerwiec 2019

  Ojcze Pio błagam o Twoje wstawiennictwo w intencjach sześciu Mszy św. od 11 czerwca tego roku, o zdrowie fizyczne, psychiczne, o jasność umysłu dla naszej rodziny, o Twoją nieustanną pomoc we wszystkich sprawach, w znalezieniu dobrze płatnej pracy na kierowniczym stanowisku w miejscu zamieszkania dla mnie w moim zawodzie w tym roku, pomoc w szybkim spłaceniu kredytu do końca tego roku, pomyślne załatwienie spawy z ziemią w dniu 14 czerwca, 03 lipca w sądzie i w kolejnych terminach jeśli takie będą, a jeśli to możliwe żebyśmy załatwili to na tych dwóch sprawach i żeby oddali nam naszą ziemię i żeby już nie było żadnych spraw w sądzie. Proszę też o pomoc dla mojego brata w pozyskaniu środków wiesz Ojcze Pio na co - żeby to miejsce w którym teraz jest to była Perełka i żeby tam zawsze było pełno wierzących, dobrych ludzi, żeby pomagali, a nie przeszkadzali, żeby tam wrócił pokój i spokój w tych wsiach. Proszę dla nas o spokój, bezpieczeństwo i o Twoją nieustanną pomoc i opiekę we wszystkich sprawach, sytuacjach, żebyśmy zawsze wiedzieli co należy zrobić i powiedzieć w każdej sytuacji. Ojcze Pio proszę o pomoc bo sam już nie mam siły i tego wszystkiego udźwignąć i poukładać. Pokornie proszę pomóż nam. Dziękuje z serca.

 • Link do komentarza Agnieszka Agnieszka 09 czerwiec 2019

  Ojcze Pio, bardzo prosze o wstawiennictwo za mojego syna Konstantego, o dary Ducha Swietego dla niego i pomoc w zdaniu egzaminow.

 • Link do komentarza Dorota Dorota 09 czerwiec 2019

  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o potrzebne łaski dla Pawła na nowym stanowisku pracy.

 • Link do komentarza Marcin Marcin 09 czerwiec 2019

  Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji odzyskania przeze mnie zdrowia.

 • Link do komentarza Emilia Emilia 09 czerwiec 2019

  O uwolnienie z panicznego lęku i strachu przed tym co będzie : w pracy, w relacjach , w rodzinie. O miłość do siebie i innych , o otwarcie. O dobrego męża ..

 • Link do komentarza Kamila Kamila 09 czerwiec 2019

  Proszę o modlitwę i wstawiennictwo do Ojca Pio, aby udało mi się jak najszybciej znaleźć dobrą pracę i ułożyć sobie życie osobiste.

 • Link do komentarza Anna Anna 09 czerwiec 2019

  Proszę o pomyślne wyniki badań guza mózgu i siły do walki z chorobą dla Jerzego, całkowity powrót do zdrowia i wiarę w lepsze jutro.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 118 (4/2019)

Temat numeru: Muzyka duszy

Najnowszy numer „Głosu Ojca Pio” zaprasza do refleksji nad muzyką sakralną. Autorzy artykułów opowiadają o  tym, jak ta niezwykle istotna dziedzina sztuki przenosi nas do tajemniczego świata...

Czytaj więcej

    


 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter