Dobrego dnia z Ojcem Pio
WTOREK, 21 MAJA 2019: Jezus cię kocha i chce cię mieć całkowicie dla siebie.
 • 79157

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

131 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Agnieszka Agnieszka 17 maj 2019

  Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie fizyczne dla mnie i mamy oraz nawrócenie dla mamy i brata.

 • Link do komentarza Twoja Czcicielka Twoja Czcicielka 17 maj 2019

  Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo za moimi błaganiami do Boga Ojca Wszechmogącego o zdrowie dla mojego męża, o to by wyniki badań były dobre i zeby nie było przerzutów. Ojcze Pio usłysz moje wołanie.

 • Link do komentarza Wanda Wanda 16 maj 2019

  Za wstawiennictwem Ojca Pio w intencji uzdrowienia mojej mamy Jadwigi z choroby nowotworowej.

 • Link do komentarza A. A. 16 maj 2019

  - przez ręce Niepokalanej Matki Maryi, za wstawiennictwem św. Józefa i św. o. Pio proszę Miłosierny Boże o potrzebne łaski dla Krystyny, Marii, Agnieszki, Jolanty, Dawida, Wojciecha i Grzegorza; aby każdy dzień był na Twoją chwałę, aby Twoja łaska i błogosławieństwo były umocnieniem w chwilach smutku, cierpienia i słabości.

 • Link do komentarza Monika Monika 16 maj 2019

  Drogi Ojcze Pio proszę o przemianę serca Jacka i jego miłość dla mnie. Otwórz jego serce wyrzuć wszelkie wątpliwości oddal przeszkody i problemy. Błagam Ojcze dopomóż mi abyśmy byli razem i stworzyli szczęśliwy związek.

 • Link do komentarza Dorota Dorota 15 maj 2019

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej żeby siły wróciły i spokojny sen w nocy oraz Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Alicji i zdrowie dla całej rodziny Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę

 • Link do komentarza Maksymilia Maksymilia 15 maj 2019

  Proszę o modlitwę za piękną rodzinę Rafała i Marty (oboje niewidomi)oraz ich dwójkę widzących dzieci. Poszukują większego mieszkania. Obecnie mają tylko jeden pokój. Potrzebne jest im 3- pokojowe mieszkanie z którego można by dojść blisko do przedszkola i szkoły. Serdecznie wierze w skuteczność wspólnej modlitwy. Dziękuję. Znajoma rodziny.

 • Link do komentarza Magdalena Magdalena 15 maj 2019

  Boże spraw aby ułożyło mi się życie i ta osoba zaakceptowała moją rodzinę

 • Link do komentarza Olivia Olivia 15 maj 2019

  W intencji mojej relacji z Michałem, o błogosławieństwo w sporcie i zbliżających się zawodach, żeby Jezus mnie umacniał i dał potrzebne siły, i łaski.

 • Link do komentarza Asia Asia 14 maj 2019

  Proszę o większe mieszkanie dla naszej rodziny oraz o uzdrowienie còrki Dominiki z depresji.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 117 (3/2019)

Temat numeru: Lider w Kościele

Jaka jest rola liderów w Kościele? Po co Pan Bóg ich posyła i jak wyglądają ich zadania? Jakim liderem był Ojciec Pio? Na te i inne...

Czytaj więcej

    


 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter