Dobrego dnia z Ojcem Pio
WTOREK, 20 MARCA 2018: Jezus tylko na chwilę ukrył słodycz przed tobą, żebyś potwierdził, że żyjesz tylko dla Niego i z Nim, a nie dla słodyczy.

Zbliżają się Targi Książki w Warszawie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

XXIV Targi Wydawców Katolickich od 12 do 15 kwietnia 2018

w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.

 

Targi Wydawców Katolickich to wydarzenie, które od wielu lat gromadzi tysiące miłośników książek nie tylko o tematyce religijnej. Stowarzyszenie Wydawców Katolickich zapewnia, że także w tym roku odwiedzający nie będą zawiedzeni. Organizatorzy i wydawcy już planują spotkania autorskie, panele dyskusyjne, warsztaty tematyczne i wiele innych atrakcji nie tylko dla dorosłych. Jak co roku Stowarzyszenie nie zapomni również o najmłodszych. Z myślą o nich zorganizowana będzie między innymi Rodzinna akademia czytania.

Liczne spotkania, wystawy niewątpliwie przyciągną rzeszę ludzi zainteresowanych ciekawymi i różnorodnymi wydarzeniami kulturalnymi i religijnymi. W porozumieniu z Księdzem Kardynałem Gianfranco Ravasim, Przewodniczącym Papieskiej Rady ds. Kultury oraz Prezydium Konferencji Episkopatu Polski, planowana jest premiera Albumu La Capella Sistina. Jest to absolutny rarytas wydawniczy na skalę światową. Włoski wydawca Scripta Maneant we współpracy z Muzeami Watykańskimi przygotował unikatową trójwymiarową, najwyższej jakości, reprodukcję obrazów w pełni dokumentującą wszystkie artystyczne zdobienia Kaplicy Sykstyńskiej.

Spośród wydawców krajowych swój udział zapowiedziało ponad 150 oficyn.

Tradycyjnie podczas Targów zostaną wręczone nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2018, a także Małe FENIKSY. Wręczenie nagród FENIKS 2018 i Uroczysty Koncert odbędą się 14 kwietnia w Bazylice Katedralnej Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Organizatorami Targów są Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich wraz z Zarządem Zamku Królewskiego w Warszawie, przy wsparciu Konferencji Episkopatu Polski.

Na Targach swoją ofertę zaprezentuje także Wydawnictwo Serafin.

Zapraszamy

www.swk.pl

 

 

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 06 marzec 2018 10:04

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 110 (2/2018)

Temat numeru: Zmartwychwstanie. Słyszałem czy doświadczyłem?

A przecież Jezus daje nam życie wieczne we wspólnocie z Bogiem. Jak go doświadczyć i przyjąć? Na czym ono polega?

Czytaj więcej

    


  1. Świadectwa
  2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter