Dobrego dnia z Ojcem Pio
CZWARTEK, 29 CZERWCA 2017: Także na pełnym morzu znajdziesz Boga, który cię zbawi.
 • 37760

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

43 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Agata Agata 12 czerwiec 2017

  Proszę o modlitwę za moją córkę i za mnie: o wstawiennictwo Ojca Pio oraz za moich braci: o nawrócenie i Boże błogosławieństwo.

 • Link do komentarza ela ela 11 czerwiec 2017

  Mateńko, błagam o odmianę losu mojego i mojej rodziny, aby prośby, o które proszę, zostały wysłuchane, abym wyszła z trudnych problemów finansowych. Wesprzyj mnie.

 • Link do komentarza Agata Agata 11 czerwiec 2017

  Błagam o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego syna. O łaskę zdrowia, której tak bardzo teraz potrzebuję i prawidłowego rozwoju, aby był w pełni zdrowy i sprawny fizycznie i umysłowo. Aby moja ciąża przebiegała bez komplikacji i problemów.

 • Link do komentarza Weronika Weronika 10 czerwiec 2017

  Błaganie o cud - uratowanie nogi Piotra od amputacji i światło dla leczących go lekarzy;
  o pracę dla syna.

 • Link do komentarza Kamila Kamila 09 czerwiec 2017

  Proszę o modlitwę w intencji Wiktora, który jest uzależniony od alkoholu. Żyje w grzechu, okrada najbliższych. Miał próby samobójcze. Proszę o uzdrowienie naszej relacji, o skruszenie serca Wiktora, o uwolnienie go ze zniewolenia przez duchy złe i o zrozumienie przez Wiktora powagi sytuacji i uświadomienie swojego problemu i tego jak krzywdzi najbliższych. I modlę się dzisiaj bardzo o to, żeby jutro pojechał na mszę koło Częstochowy, na której są uwolnienia z nałogów i egzorcyzmy. Bóg zapłać!

 • Link do komentarza PATRYK PATRYK 08 czerwiec 2017

  W intencji Bogu wiadomej.

 • Link do komentarza Andzrzej i Szymon Andzrzej i Szymon 08 czerwiec 2017

  Święta Rito, uproś u Boga zdrowie dla naszej kochanej mamusi Krystyny, aby łaska, o którą prosimy Boga, została udzielona. AMEN.

 • Link do komentarza NN NN 06 czerwiec 2017

  OD KAROLA: "Proszę pokornie, OBEJMIJCIE MNIE STAŁĄ MODLITWĄ, JEŚLI TYLKO MOŻECIE. O UZDROWIENIE MOJEGO KRĘGOSŁUPA. ODCINEK PIERSIOWY I LĘDŹWIOWY. O UZDROWIENIE PĘKNIĘTEGO TRZONU W KRĘGOSŁUPIE PIERSIOWYM. ODCINEK W KRĘGOSŁUPIE TH5 I TH6. I O UZDROWIENIE PRZEPUKLINY W KRĘGOSŁUPIE LĘDŹWIOWYM. BO JAK KRĘGOSŁUPA NIE WYLECZĘ CAŁKOWICIE, TO STRACĘ WZROK. Jestem tym stanem zdrowia już totalnie załamany i zniechęcony do dbania o siebie i modlenia się".

 • Link do komentarza Adrian Adrian 06 czerwiec 2017

  Jestem alkoholikiem i lekomanem. Choruję na depresję, lęki i poczucie bezsensu życia. Proszę o modlitwę uwolnienia i uzdrowienia i o to, bym spotkał Boga żywego i doświadczył działania Ducha Świętego w moim życiu oraz o dobrą żonę. Serdeczne Bóg zapłać.

 • Link do komentarza Jolanta Jolanta 06 czerwiec 2017

  Proszę Cię, Ojcze Pio, o orędownictwo u Boga Ojca. Wyproś łaskę powrotu do zdrowia dla mojej córki Iwony.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 105 (3/2017)

Jakie jest miejsce i rola tajemnicy w życiu Kościoła i wierzącego człowieka dowiemy się z nowego „Głosu Ojca Pio”. Przeczytamy o sekrecie mesjańskim i sekretnym życiu małżonków.

Czytaj więcej

    


Matka Boża Fatimska i Ojciec Pio

 1. Świadectwa
 2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter