Dobrego dnia z Ojcem Pio
WTOREK, 27 CZERWCA 2017: W życiu duchowym trzeba kierować się czystymi intencjami, dobrą wolą, odrzucić uprzedzenia i przesadną obawę.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"KONKURS „Kobiety i Ojciec Pio” © Wydawnictwo Jedność

KONKURS „Kobiety i Ojciec Pio”

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Konkurs rozwiązany. Nagrody otrzymują:

1. Magdalena Walków z Łodzi

2. Anna Dirska z Grabowa

3. Teresa Pielech z Sokołowa Podlaskiego

 

Gratulujemy! Nagrody prześlemy pocztą!

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach już niebawem.

 


Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet. Odpowiedz na dwa pytania związane z córkami duchowymi Ojca Pio  i wygraj bestsellerowy terminarz "365 stron życia"!

 

CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs trwa od 8 marca do 12 marca 2017 roku.

 

ZADANIE KONKURSOWE

Aby wziąć w nim udział, trzeba poprawnie rozwiązać dwa zadania:

1. Wymień przynajmniej trzy córki duchowe Ojca Pio.

2. Podaj imię i nazwisko autorki oraz tytuł dziennika jednej z córek duchowych Ojca Pio, który został wydany przez Wydawnictwo Serafin.

 

KONTAKT

Odpowiedzi oraz swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy) należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Konkurs”.

 

NAGRODY

Nagrodami w konkursie są 3 egzemplarze terminarza na 2017 rok „365 stron życia” ufundowane przez Wydawnictwo Jedność.

„365 stron życia” to czwarta edycja bestsellerowego terminarza.

Szukasz pomysłu na oryginalne, proste do wykonania, przepisy na smaczne i oryginalne potrawy każdego dnia roku? Chciałbyś się dowiedzieć kto jest patronem dnia i kto „dziś” obchodzi imieniny? Chcesz poznać znaczenie nowych pojęć, przypomnieć sobie prawdy wiary, dowiedzieć się, o której godzinie wschodzi i zachodzi Słońce oraz Księżyc, uzyskać poradę dnia, przeczytać niedzielną Ewangelię i komentarz do niej? Znajdziesz to wszystko w oryginalnym terminarzu. „365 stron życia” to ponadto: ciekawostki, zagadki, miejsca do sporządzanie praktycznych notatek oraz zanotowania wydarzeń i rocznic rodzinnych, rubryki pozwalające opracować codzienne listy wydatków, z którymi następnie można się wybrać do sklepu, zaś pod koniec tygodnia podsumować domowy budżet.

„365 stron życia” to niezwyczajny terminarz i kompendium wiedzy w jednym. Przy tym poręczny i użyteczny. Dla każdej pani domu i wszystkich członków rodziny – przydatny w każdych okolicznościach. Życie ma 365 stron, warto je odkrywać w roku 2017 – dzień po dniu!

 WYNIKI KONKURSU

Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy trzech zwycięzców. O wygranej poinformujemy mejlowo.

 

ORGANIZATORZY

Organizatorem konkursu jest portal www.glosojcapio.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 marzec 2017 11:59

Matka Boża Fatimska i Ojciec Pio

Przeczytaj w nowym numerze

Być chrześcijaninem

Sekret mesjański

O co chodzi w zagadkowym ukrywaniu się Jezusa? Czego dotyczyła tajemnica, którą próbował tak skrzętnie zataić? I, co ważne dla nas, czy ona nadal obowiązuje?

Czytaj więcej

Małżeństwo i rodzina

Sekretne życie małżonków

Małżeństwo to szczególny rodzaj więzi. Smak wspólnego życia nie polega na roztropnym dawkowaniu swoich tajemnic, tylko na powierzeniu siebie w sposób wyjątkowy – mówi Ksawery...

Czytaj więcej

Psychologia pozytywna i wiara

Odrodzić się z popiołu

W życiu każdego z nas przychodzą chwile, kiedy musimy się skonfrontować z informacją o niespodziewanej śmierci ukochanej osoby, złym stanie zdrowia, tragicznym wypadku, utracie mienia...

Czytaj więcej

W wolnej chwili

Pawełek i biedronka

Problem był głębszy, bo Pawełek nie bał się cierpienia, lecz tego, że operacji nie przeżyje… Byłam na początku mojej pracy wśród chorych dzieci i nie...

Czytaj więcej
  1. Świadectwa
  2. Intencje do Ojca Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter