gmop.jpg
Start arrow Aktualności
Życzenia Wielkanocne

Image„Wstępujmy wspaniałomyślnie na Kalwarię z miłości ku Temu, który z miłości do nas złożył całkowicie siebie w ofierze, i bądźmy cierpliwi i pewni, że wejdziemy na górę Tabor” (Ojciec Pio)
 
Zmartwychwstanie Pana sprawia, że każdy dzień zbliża nas do ostatecznego zwycięstwa dobra nad złem, siły ducha nad słabością, zwycięstwa nad grzechem, cierpieniem i śmiercią…

Głębokiego przeżycia Triduum Paschalnego, realnego doświadczenia radości ze zwycięstwa Baranka, nadziei płynącej z radosnego Alleluja, miłości, która leczy, podnosi i uzdalnia do ofiarności oraz umiejętności dostrzegania obecności Pana w wydarzeniach dnia powszedniego. Niech otrzymana łaska wiary w Chrystusa, który pokonał śmierć, piekło i szatana, stanie się dla nas źródłem prawdziwej radości, szczęścia i pokoju! Niech ufność w Jego Miłosierdzie zawsze gości w naszych sercach!

Radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzy o. Roman Rusek – krajowy asystent Grup Modlitwy Ojca Pio

 
Relikwie Ojca Pio w Bazylice św. Piotra

Image 5 lutego 2016 roku, wieczorem, ciała św. Ojca Pio i św. Leopolda Mandicia, złożone w szklanych trumnach ułożonych na specjalnych wózkach, pchanych przez braci kapucynów, w uroczystej procesji dotarły na Plac św. Piotra.

Czytaj całość…
 
Papież Franciszek do Grup Modlitwy Ojca Pio

Image W sobotę 6 lutego 2016 roku na Placu św. Piotra papież Franciszek spotkał się z Grupami Modlitwy Ojca Pio z całego świata i z personelem Domu Ulgi w Cierpieniu w San Giovanni Rotondo. W spotkaniu uczestniczyło 70 tysięcy osób.

Czytaj całość…
 
Relikwie Ojca Pio przybędą do Rzymu
Image Relikwie Ojca Pio zostaną sprowadzone do Watykanu na życzenie papieża z okazji Roku Miłosierdzia. 6 lutego 2016 roku odbędzie się jubileusz Grup Modlitwy Ojca Pio, które zostaną przez papieża przyjęte na specjalnej audiencji na Placu św. Piotra.
Czytaj całość…
 
Życzenia Noworoczne
Image "Niech Dziecię Jezus będzie gwiazdą, która was prowadzi po pustyni obecnego życia, która coraz bardziej rozjaśnia Wasze umysły, a Jego miłość przemienia Wasze serca i czyni je godnymi Jego Boskiego upodobania" - św. Ojciec Pio
Czytaj całość…
 
Czuwanie w Łagiewnikach, Częstochowie i Kongres GMOP
Image Już dziś podajemy daty i zapraszamy na czuwanie z Ojcem Pio w Krakowie Łagiewnikach, na czuwanie na Jasnej Górze i na Kongres Grup Modlitwy Ojca Pio, który odbędzie się w tym roku w październiku w Tenczynie.
Czytaj całość…
 
16. Kongres GMOP w Częstochowie - MATERIAŁY
Image 24-27 września 2015 roku na Jasnej Górze w Częstochowie odbył się 16. Ogólnopolski Kongres Grup Modlitwy Ojca Pio. Pobierz materiały z Kongresu.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 44

Image  

Image

Image

 
Myśl Ojca Pio
Najpierw obowiązek, przed każdą inną rzeczą, choćby i świętą.
Nowy numer

e-wydanie: eGazety.pl
e-księgarnia: e-Serafin.pl
promocja: z notesem
 
Sonda
Najtrudniejszy uczynek miłosierdzia to:
 
Informacje o Cookies
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Możesz je zablokować, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki
Czytaj całość…