Dobrego dnia z Ojcem Pio
WTOREK, 27 CZERWCA 2017: W życiu duchowym trzeba kierować się czystymi intencjami, dobrą wolą, odrzucić uprzedzenia i przesadną obawę.
  • 3027

Intencje modlitewne Grup Modlitwy Ojca Pio

ROK 2017 

 

Czerwiec 2017 

Papieska: Za przywódców narodów, aby podjęli skuteczne działania w celu zakończenia handlu bronią, pociągającego za sobą wiele niewinnych ofiar.

Grup Modlitwy: Za ludzi, którzy mają słabą wolę i nie wierzą w możliwość poprawy.

 

Maj 2017 

Papieska: Za chrześcijan Afryki, aby dawali świadectwo pojednania, sprawiedliwości i pokoju na wzór Jezusa Miłosiernego.

Grup Modlitwy: Za ludzi, którzy nie żałują za grzechy i odkładają spowiedź.

 

Kwiecień 2017 

Papieska: Za młodych, aby potrafili wspaniałomyślnie odpowiedzieć na swoje powołanie, biorąc pod uwagę również możliwość poświęcenia się Panu w kapłaństwie lub życiu konsekrowanym.

Grup Modlitwy: Za misjonarzy w Afryce, którzy pracują z narażeniem życia, o siłę i męstwo dla nich w głoszeniu Ewangelii.

 

Marzec 2017 

Papieska: Za prześladowanych chrześcijan, aby doświadczali wsparcia całego Kościoła poprzez modlitwę i pomoc materialną.

Grup Modlitwy: Abyśmy umieli zapanować nad swoją główną wadą, aby nie utrudniała ona życia bliskim i ludziom z naszego otoczenia.

 

Luty 2017 

Papieska: Za wszystkich ludzi cierpiących, szczególnie za ubogich, uchodźców i społecznie wykluczonych, aby w naszych wspólnotach znaleźli przyjęcie i pocieszenie.

Grup Modlitwy: Abyśmy umieli szanować innych ludzi i nie ranić ich swoimi czynami.

 

Styczeń 2017 

Papieska: Za wszystkich chrześcijan, aby wierni nauczaniu Pana, poprzez modlitwę i miłosierdzie, dążyli do przywrócenia pełnej jedności i wspólnie przeciwstawiali się współczesnym problemom ludzkości.

Grup Modlitwy: Za spowiedników, o cierpliwość i świadomość wagi aktu, jaki podejmuje penitent, przystępując do spowiedzi.

  

 

 

ROK 2016 

 

Grudzień 2016 

Papieska intencja ogólna: Aby we wszystkich częściach świata zniknęła plaga, jaką jest werbowanie dzieci żołnierzy.

Papieska intencja ewangelizacyjna: Aby ludy europejskie odkryły na nowo piękno, dobroć i prawdę Ewangelii, która napełnia życie radością i nadzieją.

Intencja Grup Modlitwy: Modlić się za nienarodzone dzieci, których życie jest zagrożone.

  

 

 

Grupy Modlitwy Ojca Pio na facebooku

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 105 (3/2017)

Jakie jest miejsce i rola tajemnicy w życiu Kościoła i wierzącego człowieka dowiemy się z nowego „Głosu Ojca Pio”. Przeczytamy o sekrecie mesjańskim i sekretnym życiu małżonków.

Czytaj więcej

    


Matka Boża Fatimska i Ojciec Pio

REKLAMA

WIDEO

Newsletter